Okna plastikowe i drzwi drewniane w rozsadnej cenie

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Malinka2144
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:20

Okna plastikowe i drzwi drewniane w rozsadnej cenie

Post autor: Malinka2144 »

Witam.Moze ktos sie orientuje gdzie w Ostrołęce lub Makowie Mazowieckim kupie(zamowie) na wymiar drzwi drewniane zewnętrzne i okna plastikowe w rozsadnej cenie z racji ograniczonego budżetu.
to_i_owo
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 cze 2017, 13:35

Re: Okna plastikowe i drzwi drewniane w rozsadnej cenie

Post autor: to_i_owo »

Wiem, gdzie możesz tanio dostać, ale miejsce to odradzam. Chodzi o salon ze stolarką Geal na ul. 11 listopada. Miałem wątpliwą przyjemność kupić u nich drzwi wewnętrzne do domu. Nie dość, że końcowo cena wzrosła względem tego co było zapisane w umowie, bo rzekomo cennik nie obejmował tego co ja chciałem to jeszcze po głębszym ogarnięciu rynku dowiedziałem się od znajomych, że kilka osób też miało z nimi mega problemy jeśli chodzi o realizację tego co było zamówione. Pomyłki w zamówieniach, cięcie drzwi bo nie wchodzą w przygotowane otwory. Najgorsze jest jednak w tym wszystkim, że złożenie reklamacji w salonie w Ostrołęce niczego Ci nie gwarantuje bo nikt tego nie ogarnia. Po dwóch wizytach, poinformowano mnie, że mam dzwonić do salonu w Łomży bo tam jest osoba zajmująca się reklamacjami. I to już w ogóle jest śmieszne bo trafienie tam na człowieka od reklamacji to bardzo trudna sprawa. Odbierają różne osoby, jak się okazuje wspólnicy ale jeden nie odpowie za drugiego.
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Okna plastikowe i drzwi drewniane w rozsadnej cenie

Post autor: mj_greep »

Polecam STOLDOR na ul. Hallera
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Okna plastikowe i drzwi drewniane w rozsadnej cenie

Post autor: jermak »

Podłączam się do tematu: potrzebuję wymienić 3-4 okienka w piwnicy starego domu. Okienka proste, plastikowe, białe, rozwierne lub uchylne tak około 78x106 cm - czy także demontują/montują w tym STOLDOR lub inne firmy?
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Okna plastikowe i drzwi drewniane w rozsadnej cenie

Post autor: Kartofelek »

PAWEŁ DZWONKOWSKI TEL 504 590659
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Okna plastikowe i drzwi drewniane w rozsadnej cenie

Post autor: jermak »

Dzięki, sprawdzę ten Stoldor, choć trochę daleko od domu :)
Przy okazji znacie może rozsądną ekipę od ociepleń/napraw domu zweryfikowaną i terminami jeszcze w lecie/jesienią?
ODPOWIEDZ