Strona 1 z 1

Brukarz lub coś podobnego

: 27 kwie 2019, 23:18
autor: jermak
witam,
poszukuję sprawdzonego brukarza (chyba) do położenia raptem kilkudziesięciu m2 nawierzchni przy domku jednorodzinnym.
Teraz jest jakąś stara nawierzchnia z betonu i prosi się o naprawę lub raczej wymianę lub przykrycie czymś bardziej normalnym.
Bardzo przydałby by się jakiś zweryfikowany wykonawca, ponieważ ogłoszeń w internecie jest sporo, ale nikogo o takiej specjalności w Ostrołęce nie znam.
Słynne Gierkowe "pomożecie" jest tutaj bardzo na miejscu.

Re: brukarz lub coś podobnego

: 28 kwie 2019, 9:11
autor: Vietz
Dobry brukarz nie ma czasu na małe zlecenia, ale może ekipa znajdzie dla ciebie chwilę czasu pomiędzy dużymi robotami. Polecam Bruk-Tom z Rzekunia, tel. 889-690-216.

Nie wiem jak sprawa wygląda u ciebie, ale najczęściej teren przygotowuje się mniej wylewając około 20 cm betonu, potem piasek i kostka. Poczytaj w internecie lub obejrzyj na YouTube filmiki, jeśli nie znajdziesz fachowca, to być może będziesz w stanie wykonać to samodzielnie.

Re: Brukarz lub coś podobnego

: 29 kwie 2019, 16:09
autor: kormoran
Bodajże 2. lata temu kostkę układał mi na działce polecony przez kolegę sprawdzony brukarz, świadczący kiedyś pracę bodajże na rzecz UM pan Witek /nazwiska nie znam/. Podaję nr telefonu do tego pana 512 860 808. Polecam; ceny nie z sufitu, solidnie i szybko. Co do terminu - nie wiem. Ja czekałem pewnie ze 2. tygodnie.

Re: Brukarz lub coś podobnego

: 30 kwie 2019, 1:07
autor: jermak
Dzięki za odzew, sam próbować nie będę, zdrowie już nie pozwala - po majówce podzwonię na podane telefony.
Mam nadzieję załatwić sprawę w rozsądnym czasie (przyszły rok nie jest czasem rozsądnym) i pewnie podzielę się wnioskami z robót.
pozdrawiam