Jaki dostawca internetu?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Marcel79
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2019, 21:45

Jaki dostawca internetu?

Post autor: Marcel79 »

Witam,
jakiego polecacie dostawcę internetu dla miejscowości ŁAWY/RZEKUŃ? Chodzi mi o nielimitowany dostęp.
Niestety nie mam kabla z ORANGE także w grę wchodzi jakiś dostawca radiowy itp.
Ktoś może ma doświadczenie w tej materii?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki dostawca internetu?

Post autor: Qrzysio »

T-Mobile ma ofertę bez limitu. W Ławach stoi nadajnik T-Mobile/Orange z częstotliwością LTE 1800 MHz. Może nie będzie szaleństwa, ale powinno działać przyzwoicie.
http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=lte&bands=&center=53.068456%2C21.648668&zoom=14
Marcel79
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2019, 21:45

Re: Jaki dostawca internetu?

Post autor: Marcel79 »

Dziękuję!
dalibor
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2013, 12:14

Re: Jaki dostawca internetu?

Post autor: dalibor »

W tych okolicach polecam Stacja-Net. Totalnie bezproblemowy dostawca, BARDZO rzadkie awarie, naprawiane błyskawicznie. Mam od nich internet już chyba z 8 lat i zero problemów. Mają dostęp radiowy, kablowy i światłowodowy.

Z kolei całkowicie odradzam wszelkich operatorów komórkowych (miałem Play, TMobile i Plusa) umowy często mają poukrywane klauzule typu Fair Usage Policy. Nakładają one obostrzenia sprowadzające się do tego, ze jeśli dany przekaźnik będzie przeciążony (a jest to możliwe, bo np. zrobią dobrą promocję i sprzedadzą dużo umów) - to mogą po prostu obniżyć ci prędkość transferu. Dlatego też jeśli nie musisz wozić internetu ze sobą po Polsce, to bierz radiówkę od jednego z lokalnych providerów :)
dalibor
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2013, 12:14

Re: Jaki dostawca internetu?

Post autor: dalibor »

Sorry, zapomniałem, link do strony:

http://www.stacja-net.pl/

A siedzibę mają na osiedlu Stacja :)
ODPOWIEDZ