Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: jermak »

Witam,
szukam zweryfikowanej informacji kto zrobi w Ostrołęce mały sufit podwieszany tuż pod sufitem, z rastrem 60x60cm ok 11-12 m2 w domku jednorodzinnym, czyli prosty model i niedrogo, ale ładnie :)
Najlepiej niedługo.
Może ktoś miał doświadczenia z realizacją i może polecić dostawcę/wykonawce lub wręcz przeciwnie, zasugerować omijanie szerokim łukiem.
Znalazłem parę kontaktów z Ostrołęki i okolic w sieci, ale nazwiska nic mi nie mówią, więc szukam jakichś potwierdzeń wykonań.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: Qrzysio »

W Ostrołęce nie znalazłem nikogo, kto to robi. Miałem natomiast kontakt z kilkoma firmami z zewnątrz, które wykonywały takie zlecenia w naszym mieście. Pokuszę się o stwierdzenie, że w Ostrołęce nie ma firmy, która robi regularnie sufity kasetonowe. W osoby, które robią to okazyjnie, bałbym się inwestować. W redakcji robiliśmy taki sufit w ubiegłym roku. Około 100 m kw. My mamy Rockfon Artic z profilami Perfecta.
Przychodziło kilku budowlańców z Ostrołęki i okolic "obejrzeć robotę". Kończyło się na tym, że będą to robić kilka tygodni (!).

Cały materiał oraz lampy LED dostarczyła firma Budiker (https://budiker.pl/) spod Warszawy w bardzo dobrej cenie. Materiał przywiózł wykonawca (ŻABA Robert Frączak, Brwinów). Wykonawca to stały współpracownik sprzedawcy materiału. Przyjechało trzech ludzi, całość zajęła im dwa dni łącznie z montażem lamp, kabli, włączników i anemostatów. Nie musieliśmy za niczym biegać, wszystko zrobili samodzielnie od początku do końca.

Od razu widać, że robią to na co dzień i mają wprawę. Wykonawca mówił, że dziennie robią około 100 m kw., ale z uwagi na kilka pomieszczeń w naszej redakcji, skosy i ścianki działowe, zejdzie się nieco dłużej. Posprzątali po sobie i zabrali odpad. Szczerze polecam. Zapraszam do nas, jeśli chcesz obejrzeć.
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: jermak »

I to jest bardzo rozsądna i pomocna informacja.
Ponieważ domek jest dość stary i trzeba było ostatnio trochę w remonty zainwestować, przekonałem się, że ofert wykonawców prac budowlano-remontowych jest w Ostrołęce sporo, ale .... jest problem z solidnością, jakością i problemy ze śmieciami/materiałami po zakończeniu, a ceny prawie warszawskie.
Podobno ci okoliczni sprawniejsi i bardziej ogarnięci robią w Anglii lub u Niemca, a tutaj trudno kogoś spotkać przyzwoitego bez polecenia.
Przy większym suficie rzeczywiście ściągałbym firmę z tego Brwinowa, ale tutaj robótka jest raptem na dzień nawet dla pojedynczego fachowca więc szukam dalej.
Może ktoś miał lepsze doświadczenie z "tubylcem"?
8uhg
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:12

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: 8uhg »

ja mam sufit napinany w małej łazience - super wyglada, mam go około rok.
robiła firma z lomzy, moge dac namiar.
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: jermak »

Jestem zainteresowany namiarem na firmę z Łomży.
Natomiast w tym konkretnym wnętrzu sufit podwieszany musiałby by być z dobrym, rozproszonym podświetleniem, a nie wiem czy będzie na to dostatecznie dużo miejsca - sprawdzę u źródła, czyli zapytam wykonawców.
Dziękuje za zainteresowanie.
8uhg
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:12

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: 8uhg »

dam namiary na firme z lomzy na dniach - bo w tel nie mam juz kontaktu - zajrze do faktury.
8uhg
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:12

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: 8uhg »

a ja bym wolala sufit napinany - robi wrażenie i wcale nie musi byc jakis nadruk. ja mam zwykły m=biały połysk, na srodku żyrandol, bez podswietlania. a wyglada jak równa tafla , kazdy podzxiwia. Pewno z jakims nadrukiem efekt byłby spektakularny, ale i cena większa, a mi wtedy brakło kasy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: Qrzysio »

Czy autorowi wątku udało się znaleźć wykonawcę?
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: jermak »

Pewnie dziwne, ale chyba z racji niewielkiego metrażu chyba łatwiej i szybciej zrobię to sam z synem, niż ustalę ze specjalistami warunki i terminy.
To nie ma być sztywna zabudowa, ani napinana folia, ale płyty "oddychające" więc teraz pozostaje tylko zakup elementów w Ostrołęce do montażu i powalczę sam.
Dziękuję za pomoc forumowiczom.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: Qrzysio »

Szkoda, że nie udało się nikogo znaleźć. Myślę, że zakupem kasetonów też będziesz miał problem. Są natomiast sklepy, które wyliczą ci potrzebny materiał, gdy rozrysujesz im pomieszczenie. Ja właśnie tak uzyskałem ofertę na materiał.
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: jermak »

Znów utknąłem :(
Czy ktoś w Ostrołęce sprzedaje stelaże proste, łączniki 60/120cm, listwy boczne i płyty do podwieszanego sufitu Armstronga - z transportem w mieście?
Słynne Delta, Samsel i OBI nie mają nic takiego w ofercie.
A myślałem, że temat jest prosty. ale nie dla 11-12 m2, przy 80-200m2 jest już znacznie łatwiej.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mały sufit podwieszany kasetonowy/Armstrong - kto zrobi dobrze?

Post autor: Qrzysio »

A nie mówiłem :) Niestety nie znalazłem w Ostrołęce żadnego dostawcy, ale możesz skorzystać z firmy, którą Ci podałem wyżej, wyślą kurierem.
ODPOWIEDZ