Gdzie i jak szukać przyjaciół

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
PoprostuArtur
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2021, 17:23

Gdzie i jak szukać przyjaciół

Post autor: PoprostuArtur »

Witam wiem że to nie tu powinienem pisać ale sam już nie wiem gdzie. Potrzebna taka porada gdzie i jak szukać nowych znajomości. Żyłem sobie w swojej bańce bezpiecznej. Tyle lat mi to jakoś nie przeszkadzało było bardzo dobrze. Aż ty nagle teraz w tym miesiącu bańka pękła. Okazuje się że wszyscy znajomi powyjeżdżali, pozakładali rodziny. Nie dziwie im się bo tez bym tak chciał. Pracuje się długo od rana do nocy. Koledzy z pracy mają swoje życia rodziny większość z poza miasta. Do tej pory nie widziałem tego tak nie wiem co się stało. Od zawsze byłem nieśmiały z ludzmi obcymi nigdy nie umiałem rozmawiać. Mi wystarcza pytanie odpowiedz w postaci Co robiłeś? nic . Tyle ale wiem że taką rozmową nie da się dłużej gadać ani poznać nowych ludzi. Ludzie co robić
PoprostuArtur
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2021, 17:23

Re: Gdzie i jak szukać przyjaciół

Post autor: PoprostuArtur »

Odpowiedz niby prosta wyjść do ludzi ale nie wiem jak. Mam wrażenie że wziąłem udział w wyścigu szczurów. Liczyła się tylko praca. Młody nie jestem żeby zaraz niewiadomo co robić trochę ponad 30 lat. Alkoholu nie piję wcale a wszystko to się zaczęło jak rzuciłem palenie. Mam wrażenie że palenie zwalniało mi mózg i tyle nie myślałem. Ale teraz to jest gonitwa myśli taka burza ze sam nie wiem o czym myślę. Pasowało by go wyłączyć.
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Gdzie i jak szukać przyjaciół

Post autor: Werbia »

https://werbia.blog.deon.pl
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Gdzie i jak szukać przyjaciół

Post autor: Tapatik »

Szukaj w grupach zainteresowań.
Możesz iść na kurs językowy, na treningi sportowe, możesz pojechać na obóz.
Tam są ludzie, których możesz poznać i którzy podzielają twoją pasję.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Gdzie i jak szukać przyjaciół

Post autor: Tapatik »

Widziałem ogłoszenie, że o 17 w niedzielę na plaży będzie "potańcówka".
Jak ktoś ma mało przyjaciół to może tam iść.
ODPOWIEDZ