Strona 1 z 1

Gdzie wykorzystać bon turystyczny

: 26 sie 2021, 14:20
autor: arrow
Spotkałem ostatnio kilka osób, które martwiły się tym, że nie będą mogły wykorzystać bonu turystycznego, bo ciężko coś znaleźć, gdzie można wykorzystać ten bon.
Ja chciałbym podzielić się tym, gdzie ja skorzystałem z bonu. Tym wpisem chciałbym też zachęcić innych do podzielenie się swoimi doświadczeniami.

1. Nocleg / wyjazd. Szukałem miejsca, gdzie z rodziną możemy przenocować i opłacić to bonem. Szukanie w Google się nie sprawdzało. Szukanie na stronie bonu, gdzie jest lista firm jest niepraktyczne. Są tam podane firmy, a nie wiadomo jakie obiekty lub usługi są dostępne.
Znalazłem stronę z obiektami w całej Polsce: nocowanie.pl. Można tam zaznaczyć opcję - pokaż tylko obiekty akceptujące bon turystyczny i dzięki temu szybko znalazłem obiekt w interesującej mnie miejscowości.

2. Polecam obiekt Farma Iluzji- byliśmy tam z dziećmi. Wystarczy wpisać w Google Farma Iluzji - znajduje od razu. Jest to miejsce na całodniowy wyjazd z dziećmi. Ok. 80 km. od Warszawy. Za bon turystyczny można kupić bilety wstępu oraz bony na posiłki. Rano są kolejki, Ale jak przyjechaliśmy około godz. 12, to nie było kolejki. Obiekt czynny także w soboty.

3. Ciekawym miejscem jest możliwość noclegu w "najpiękniejszym zamku w Polsce" w Krasiczynie. www.krasiczyn.com.pl Krasiczyn jest 10 kilometrów od Przemyśla. Przemyśl to ładne miasto do zwiedzania. Polecam park, Aboretum, forty, starówkę, kopiec tatarski oraz wypad w Bieszczady.

Re: Gdzie wykorzystać bon turystyczny

: 27 sie 2021, 8:49
autor: 8uhg
a gdzies blizej?

Re: Gdzie wykorzystać bon turystyczny

: 14 wrz 2021, 14:11
autor: arrow
W Wykrocie - Kraina Kurpiowska. Bon można wykorzystać w restauracji, barze oraz na wynajem sprzętu pływającego - rowery wodne, kajaki.
Reszta atrakcji - plac zabaw, plaża bezpłatnie.

Na nocowanie.pl można wybrać Ostrołęka lub Kadzidło itd. Pokaże obiekty blisko nas. Np. agroturystyki - gdzie można skorzystać z jazdy zaprzęgiem konnym itp.