Strona 1 z 1

Gdyby ktoś szukał ... ... ....

: 26 mar 2024, 21:09
autor: Werbia
- Nie wiem dlaczego ludzie np. jeżdżą aż do Medjugorie a potem proszą o modlitwę w intencji otrzymania łask od Maryi Królowej Pokoju .... bo nie wierzą w moc własnej modlitwy wstawienniczej u Królowej Pokoju ...????

W każdym razie gdyby ktoś szukał cudzych intencji do omadlania, to może zgłosić chęć modlitwy za innych pod nr 697 877 772

Przychodzi SMS powitalny a potem prawie codziennie 1 Albo 2 smsy z intencjami do omadlania. Ta smsowa Modlitewna Grupa Wsparcia jest od kilku lat ogarniania technicznie przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy sanktuarium na Żytniej w Warszawie, należą do niej świeccy z różnych zakątków Polski i różne siostry zakonne. - Gdyby ktoś z Was szukał kogoś, kto się za niego po prostu pomodli i chciał poczuć moc modlitwy wstawienniczej, to warto wysłać tam smsa.

Gdyby jednak ktoś z Was był w niezwykle trudnej sytuacji i szukał szczególnego wstawiennictwa, to zdradzę Wam taki trik zakonny: zakonnicy kiedy mają bardzo trudną i konfliktową relację z jakąś osobą i czują się kompletnie bezradni, to wtedy modlą się do Anioła Stróża tej osoby - podobno zawsze pomaga.