Skup używanych ubrań?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
pola1
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 sie 2008, 13:11

Skup używanych ubrań?

Post autor: pola1 »

czy nie wie ktoś czy jest w Ostrołęce jakiś skup używanych ubrań gdzie mogłabym sprzedac stare jeszcze nie zniszczone rzeczy ??
0langel
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2008, 14:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: skup używanych ubrań??

Post autor: 0langel »

jest chyba w handlowcu . sklep nazywa się ,,Pod Słońcem Toskanii '' .
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: skup używanych ubrań??

Post autor: Infom »

a po co chcesz sprzedac? zarobku z tego nie bedzie a mozesz oddac ubrania na PCK moze sie przydadza i nie beda walaly sie tez po smietniku
pola1
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 sie 2008, 13:11

Re: skup używanych ubrań??

Post autor: pola1 »

w sumie to masz racje :D , pozbędę sie zbędnych ubrań i pomoge komuś
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: skup używanych ubrań??

Post autor: malykazio »

arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: skup używanych ubrań??

Post autor: arecki »

Korzystanie z koszy "PCK" obecnie nie ma sensu. Nie są to już kosze PCK. Skończyła się umowa między PCK a firmą, która miała zbierać z pojemników i przekazywać PCK. Teraz zbierają dla siebie. Tak słyszałem w radio.

Najlepiej zgłosić się do placówki PCK i oddać ubrania.
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: skup używanych ubrań??

Post autor: arecki »

to jeszcze tylko artykuł na potwierdzenia http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,560 ... z_PCK.html
ccc
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2011, 21:32

Re: Skup używanych ubrań?

Post autor: ccc »

Mam pare toreb z uzywanymi ubraniami do wyrzucenia. Do jakiego pojemnika moge to wrzucic zeby nie sprzedawali tego dalej tylko przekazali potrzebujacym?
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Skup używanych ubrań?

Post autor: malykazio »

Nigdy nie masz pewności co z tym robią. Są jednak w mieście pojemniki na używaną odzież. Jeden był na Goworowskiej z tego co pamiętam.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Skup używanych ubrań?

Post autor: Qrpiana »

jakiś czas temu do takiego pojemnika wrzuciła kilka swoich zbędnych ubrań (bluzki, spodnie, spódniczki). Kilka dni temu moje ubrania widziałam wycenione na wieszakach w jednym ze sklepów z OUTLETEM :evil:
Przykre
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Skup używanych ubrań?

Post autor: xlukim »

Pola 1
Wiesz ..zbierz wszystkie używane rzeczy...wypierz ,żeby potencjalny człowiek ,któremu podarujesz te rzeczy nie skrzywił się...
Ludzie biedni zazwyczaj mają więcej honoru i dumy niż bogacze i to jest ich skarb...
Więc lepiej podejść do tego po ludzku i delikatnie...a satysfakcja murowana jeśli usłyszysz prawdziwe DZIĘKUJE !!!
Przekonasz się co naprawdę znaczy te słowo jak przejdzie przez Twoją dusze łaskotanie ...
mariuszQ
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 27 cze 2012, 20:21

Re: Skup używanych ubrań?

Post autor: mariuszQ »

hym..... jeśli chcesz mieć pewność ze ubrania trafią do potrzebujących to daj ogłoszenie na mojej-ostrołęce (oddam za darmo) ewentualnie przejrzyj (przyjmę za darmo) moja żona ostatnio w ten sposób za razem pozbyła się ubranek dla niemowlaka i komuś pomogła.
Zawsze można zanieść nie potrzebne ciuchy itp. do domu dziecka na ulicy Poznańskiej
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Skup używanych ubrań?

Post autor: dzialka10 »

Dobre jeszcze rzeczy oddać można też w świetlicy/noclegowni dla Bezdomnych. Znajduje się ona za zakładami mięsnymi, ul. Przemysłowa 1, (skręca się w lewo jadąc od O-ki)
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Skup używanych ubrań?

Post autor: mondeo »

xlukim pisze: Ludzie biedni zazwyczaj mają więcej honoru i dumy niż bogacze i to jest ich skarb...
Czyli za granica byłeś a się niczego tam nie dorobiłeś
dziwne jest te twoje stwierdzenie, każdy człowiek jest indywidualnością
a takie szufladkowanie, ludzi które stosujesz może niektórych obrazić

bo jak zginie coś wartościowego to pewnie ten biedny ukradł
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: skup używanych ubrań??

Post autor: a1257a »

Zaciekawił mnie temat więc odniosę się do wypowiedzi Olangel:
0langel pisze:jest chyba w handlowcu . sklep nazywa się ,,Pod Słońcem Toskanii '' .
Mam sporo na prawdę dobrych firmowych ciuchów które są po prostu dla mnie już za duże, nie chce mi się tego wystawiać na allegro więc z chęcią sprzedał bym za normalną cenę w jakimś sklepie. Czy "Pod Słońcem Toskanii" to jedyne takie miejsce w Ostrołęce lub okolicy? Czy ktoś sprzedawał tam ciuchy?
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Skup używanych ubrań?

Post autor: Qrpiana »

Jest jeszcze przy ogólniaku Halika na ul. Prądzyńskiego. Nazywa się chyba Bazar, schodzi się po schodkach do piwnicy. Jest sporo droższy od tego w Zorzy.

Kiedyś rozmawiałam z Panią z Toskanii o tym by podrzucić swoje niepotrzebne ciuszki, ale jeszcze się nie zebrałam do przeniesienia do niej już spakowanych toreb -> chroniczny brak ... chęci ew. czasu
ODPOWIEDZ