Gdzie ubezpieczyć samochód?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: baja bongo »

Gdzie ubezpieczacie swoje autka? Mam nowy nabytek i chce wykupic OC/AC/NW. Z tego co sie orientuje to od nieawna AC sa rozne warianty, np. mozna wykupic z kradzieza lub bez.

Nie wiem jednak jak sie sprawuja firmy typu Link4 ktore mocno sie reklamuja ze sa najtansze. mial ktos z takimi stycznosc?

Gdzie w Ostrolece mozna tanio ubezpieczyc autko?
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Aneta »

Tanio jest napewno w Rzekuniu u Pani Oparki. Polecam
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Zdzichu
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 20 paź 2008, 19:04

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Zdzichu »

Na przeciwko komendy policji w Ostrolece
Tam gdzie obsluguja dwie Panie polecam naprawde tanio
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: prezes »

Witam serdecznie,
pracuje w firmie powiazanej z ubezpieczeniami pojazdów. Z doswiadczenia moge polecic firme PTU polskie towarzystwo ubezpieczeniowe (mozna ubezpieczeyc u Pani Oparki w rzekuniu). Firma jest solidnia i przede wszystkim tania.
Co do firm typu link4 to na prawde nie polecam głownie dlatego ze ubezpieczenia typu AC sa bardzo okrojone np. nie ma tam ubezpieczenia od kradziezy i innych przykrych zdazen które moge sie przydazyc. Wlasnie przez takie zabiegi firma jest bardzo tania natomiast rozczarowanie przychodzi w momencie kiedy jest szkoda.
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: antorf »

ja rozumiem lokalny patriotyzm, jaednak z ekonomicznego punktu widzenia, czyli kompleksowo ale i też tanio-zdecydowanie polecam ubezpieczenia w mbanku.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Qrzysio »

Nie mam pojęcia na ile jest jest konkurencyjny mBank, ale wyliczałem kilka misięcy temu składkę online i wyszło bardzo drogo. Kontaktował się ze mną konsultant ale od razu podziękowałem bo wcześniej znalazłem taniej.

antorf powiedz ile zapłaciłeś względem innych ubezpieczycieli. Czy ma znacze nie to jakie masz konta otwarte w mBanku?
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: gutek »

A ja ubezpieczyłem w Liberty i tu właśnie wyszło mi najtaniej i bez wychodzenia z domu...
zygfryd
starszy szeregowy
Posty: 75
Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:25

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: zygfryd »

A ja to tak skomentuję. OC rzeczywiście wykupić trzeba jak najtaniej, ale z AC to trzeba się naprawdę zastanowić. Ja zarówno OC i AC wykupiłem w SIGMIE na Kościuszki. Tu można powybierać w firmach ubezpieczeniowych i człowiek naprawdę się dowie za co płaci (ja byłem mile zaskoczony jeśli chodzi o doradztwo w tym zakresie). A z tymi ubezpieczeniami na telefon czy internet, niestety można zapłacić bardzo tanio ale jak coś się stanie to życzę każdemu powodzenia i wytrwałości w dochodzeniu swojego... chyba że ktoś ma świadomość za co płaci.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: malykazio »

Liczyłem OC+AC i najtaniej mi wyszło w CU Direct
ODPOWIEDZ