solarium

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

solarium

Post autor: Olqaa »

hej mam pytanie jakie waszym zdaniem jest najlepsze solarium w ostrołęce??
annab
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2008, 22:48

Re: solarium

Post autor: annab »

dlamnie jest najlepsze w handlowcu tylko w tym od strony szkoly podstawowej nr1.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: solarium

Post autor: Qrpiana »

na 11-go listopada w byłej składnicy harcerskiej
hallera:)
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: hallera

Re: solarium

Post autor: hallera:) »

hmm w kupcu jest bardzo dobre nie pamietam nazwy ale jest nowe :D:D i na różowo:D hehe
angel
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 26 lis 2007, 15:41
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: solarium

Post autor: angel »

witam,
apropo solarium w handlowcu na samej górze szczerze odradzam.ostatnio poszłam tam gdyz słyszałam ze niby solarium ok, niestety weszłam pani rozmawiała przez telefon wiec pomyslałam zaczekam ale po dłuższej chwili ok 5-10 minut zapytałam w koncu czy mzona skorzystac z solarium ona wrecz zdziwiona moim zdenerwowaniem obsłuzyła mnie,zaproponowano mi kosmetyk w promocji i ok wchodze do kabiny patrze a kratka na którą niby mam stanąć gołą stopą jest w piachu wiec wyłozyłąm sobie papierem i dobra myslę sobie świetnie czystość przede wszystkim ale nie tam hehehe, a do tego po otworzeniui kosmetyku stwierdziłam ze jakos dziwnie pachnie i owszem spojrzałam na datę ważnośc i co no nietety misiąc po terminie, wiec obyłam sie bez kosmetyku którego dostałam gratis niewiem moze miałąm pecha ale nigdy wiecej moja noga tam nie postanie i szczerze odradzam apropo pani obsługującej dodam ze była to niższa Pani ciemna brunetka. pozdrawiam
Alexia
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2009, 15:53

Re: solarium

Post autor: Alexia »

Swego czasu chodziłam często na solarium, teraz dosyć rzadko.
A więc tak:
nie polecam solarium :
na hallera, na przeciwko postoju taxi, bo:

- równiez czekałam na to, aby szanowana Pani obsłużyła mnie, poniewaz zajęta była plotkowaniem na temat jakiegoś faceta
- musiałam zwrócić jej uwagę, by zdezynfekowała mi łóżko( byłam swiadkiem jak kobieta przede mną wyszła, a tamta cizia dalej gadała w najlepsze, a potem zrobiła taką minę, jak bym ją obraziła)
- poprosiłam o 7 minut, dostałam 5 ;/
- strasznie oszukują z lampami, nie wiem na czym to polega, ale niektóre świeciły jaśniej, nie które ciemniej, wydaje mi sie, ze powinny świecić jednakowo

przy pałacyku, bo:

- mają tam stare łóżka, jeszcze na monety
- lampy również mają stare
plus( dużo miejsca, miła obsługa)

na samej górze w małym handlowcu(GALAXY?)

- obsługa nie za zbyt zorientowana w swojej ofercie
- straszne smugi na łóżkach
- i jakaś dziwna atmosfera ogólnie panuje

polecam:

solarium w kupcu różowe"Efekt słońca"

- miła obsługa(pomijam fakt młodej blondyny, która jest strasznie wulgarna rozmawiając z koleżankami, kolegami?)
- fajny klimat, ładny wystrój
- dobre łóżka

solarium czekoladka, czekolada na hallera przy stadionie(?)

- byłam w nim w tę sobotę i przyznam również ciekawy wystrój
- miła obsługa
- czysto! (a to duży plus, świadkiem byłam, jak młoda pracująca tam dziewczyna myła kabiny, aż miło było popatrzeć)
- tylko tuba miała awarię, niedługo ma być naprawiona

nie mam zdania

- o solarium w małym handlowcu obok "Elity"




Nie jestem żadnym właścicielem zadnego z wymienionych solarium wyżej, jak by ktoś chciał posądzić mnie o reklamę, czy coś. Jestem klientką wymagającą, dlatego zwracam uwage na różne szczególy. Apel do wszystkich solarium: trochę taniej:) pozdrawiam
angel
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 26 lis 2007, 15:41
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: solarium

Post autor: angel »

widzę że nie jestem jedna i nie mam pecha a te rozmowy zamiast obsługi klienat to solaria Turbo Line mają chyba w standardzie, wiem jedno dzieki temu nie zyskają klientów a raczej ich stracą. do poprzedniego postu to że jedna lampa swieci mocniej a druga słabiej świadczy o zuzyciu lampy, a jezeli chodzi o czystosc łóżek to naprawde trzeba naprawdę UWAŻAC!!!co do czekoladki tez słyszłąm bardzo pochlebne dlatego tez zamierzam je sprawdzić:)
wiki+
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2009, 20:30

solarium:)

Post autor: wiki+ »

hej mam pytanko może mi ktos doradzić gdzie jest waszym zdaniem najlepsze solarium :? tzn. gdzie najlepsze lampy:)
wiki+
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2009, 20:30

Re: solarium:)

Post autor: wiki+ »

słyszałam od znajomej ze na 11 listopada chyba najtaniej?a jak z czystością i obsługą powie ktos cos więcej na ten temat?
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: solarium:)

Post autor: hempgru »

a o chorobach skóry slyszalas ?
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: solarium:)

Post autor: baryłka »

Zamiast chodzić na chol.ernie niezdrowe solarium idź do apteki i kup sobie witaminy z beta karotenem. Uzyskasz efekt opalonej skóry, ponad to będziesz miała odżywioną i zdrową skórę, a nie zasuszoną i zjaraną.
Szanuj zdrowie i swoje życie dziewczyno!
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: solarium

Post autor: zabka »

Szczerze odradzam solarium Galaxy Sun, byłam tam wczoraj i oszukują na minutach, licznik nie jest wyzerowany tylko ustawiony na 1,5 minuty wiec uwazajcie!!!
hania_p
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2011, 11:10

Re: solarium

Post autor: hania_p »

Ostatnio odkryłam że w Forma5 Club jest solarium (nowe) więc i lampy są dobre. Najlepsze jest to że za minutę płacisz złotówkę! Chyba taniej nie znajdziecie.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: solarium

Post autor: malykazio »

Spoko, hania_p ma 3 posty i wszystkie o Forma...
PAU1
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2011, 22:46

Re: solarium

Post autor: PAU1 »

Ja polecam solarium na osiedlu Centrum, wcześniej było przy postoju taksówek, teraz zostało przeniesione i znajduje się gdzieś na Grota Roweckiego. Nie chodziłam zbyt często ale byłam bardzo zadowolona z efektu ;-)
kika
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:00

Re: solarium

Post autor: kika »

Byłam na tym solarium na grota roweckiego. NIE POLECAM !
To było pół roku temu,więcej tam nie byłam i nie wybieram się.
Pani (z wyższością typową dla epoki PRL-u) wskazała mi łóżko. ale jeszcze spoko, jak lampy mają być dobre to i tą obsługę przeboleję ;-)

Niestety klitka z burym oświetleniem i słabym nawiewem to nie najgorsze co mogło mnie tam spotkać.
Podczas opalania chciałam zmniejszyć opalacz twarzy i zgasła całkiem się jedna lampa ! bałam się , że opalę się w paski jak tygrys więc wyłączyłam solarium i zakończyłam opalanie.
Pani prowadząca stwierdziła że to nie możliwe i ,to musiało być złudzenie optyczne .
Złudzenie optyczne ?! jak jedna lampa świeci a druga jest wygaszona ?!

Więcej tam nie byłam i nie wybieram się.
kika
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:00

Re: solarium

Post autor: kika »

A co pozytywnych opinii to :

*Studio urody Cindirella (w handlowcu kolo pizzeri diavolo)

*W handlowcu na samej górze (w tym kwadracie co cybernet i elita) środkowe łóżko z mgiełką, koleżanka polecała tam też tubę

*Piętro niżej ( od tego powyżej:)) pierwsze łóżko od drzwi
Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 14:02 przez kika, łącznie zmieniany 1 raz.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: solarium

Post autor: behindblueeyes »

Czy tylko ja mam tu wrażenie, że odzywa się tu nieuczciwa konkurencja?
kika
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:00

Re: solarium

Post autor: kika »

jaka nieuczciwa konkurencja ?

Polecam trzy studia ( pewnie nawet trzech różnych właścicieli ) z każdego byłam zadowolona.
O innych nie piszę bo nie byłam.

Co do salonu na centrum to raz byłam tam przypadkiem i ...
wolę chodzić do sprawdzonych ;-)

Prośba do administratora:
Jeśli któryś z moich wpisów narusza narusza zasady konkurencji lub inne prawa pls o ocenzurowanie lub usunięcie wpisu.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: solarium

Post autor: behindblueeyes »

ten temat widziałem już dawno, a że kogoś z branży poznałem, to coś więcej o tym po prostu wiem, i tyle....
ewelka111505
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2007, 15:57

Re: solarium

Post autor: ewelka111505 »

hmm fakt w tych solariach na Hallera i 11Listopada obsługa jest nie za miła. Poza tym następnym razem,jeśli coś wam się nie spodoba... zawsze można zwrócić uwage, nie poskutkuje, to na zewnątrz powinna być tabliczka z nr do wlasciciela, nie ma? wiec prosimy "miła" panią o kontakt do szefa.. i składamy skargę. Ostatnio byłam skłonna do takiego czynu... a z jakiego powodu? Bo zamiast ktoś pracować latał sobie po miescie na zakupkach przez ok.godz solarium było zamknięte bez żadnej informacji na drzwiach
eew
ODPOWIEDZ