Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: palipies »

Domasik.polecam.
mała90
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2009, 11:34

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: mała90 »

Potwierdzam słowa czarnej87. Ja również zdałam za pierwszym razem :D . Pan Robert jest naprawdę dobry w tym co robi. Najważniejsze jest to, że nie przygotowuje kursanta tylko pod egzamin, ale faktycznie uczy jak należy zachowywać się na drodze i przede wszystkim uczy myślenia za kierownicą. Zresztą najlepszym tego dowodem są słowa mojego egzaminatora " chyba musiała mieć Pani dobrego instruktora". I tyle. Ja polecam zdecydowanie Szkołę Bezpiecznej Jazdy Pana Roberta Zaorskiego. Naprawdę warto się tam zapisać.
solaris 1
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2009, 13:15

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: solaris 1 »

Prawo jazdy na kat.C+E oraz kat.D robiłem w ZNAKU,nie miałem problemów na egzaminie,jestem zadowolony z przebiegu szkolenia. Mój kolega robił w ZNAKU uprawnienia na instruktora i zdał za pierwszym razem. Uważam, że szkoły, które mają wieloletnie doświadczenie zapewniają lepszy przebieg szkolenia. Poza tym ile szkół w Ostrołęce prowadzi prawdziwe wykłady z teorii, a ile uczy teorii w samochodzie?
ciekawa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2010, 22:04

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: ciekawa »

Zastanawiam się jak to jest, że osoby polecające Szkołę Bezpiecznej Jazdy pana Roberta Zaorskiego pierwszy raz odzywają się na forum. Skoro ma tak dużo kursantów, to czemu w ogóle nie widać tego samochodu na mieście? A jak jest to stoi na STATOILU lub jeździ bez L na dachu. Też potrafię założyć 3 czy 4 nowych użytkowników i reklamować. W sumie reklama jest dźwignią handlu :)
piobal7 +
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2010, 21:01

szkoła jazdy

Post autor: piobal7 + »

Którą szkołę nauki jazdy wybrać? Która ma największą zdawalność?Proszę poradżcie.
ciekawa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2010, 22:04

Re: szkoła jazdy

Post autor: ciekawa »

To pytanie wiele razy się tu pojawiało. Ile osób, tyle zdań. Jedni mówią że Speed, inni np że Znak. Ja osobiście uczyłam się w GT. To jest mała szkoła, która ma biuro nad cukiernią Mirana przy rynku. Byłam bardzo zadowolona, kurs zrobiłam bardzo szybko, instruktor cierpliwie odpowiadał na moje głupie pytania:) Zdałam za pierwszym razem i osobiście znajomym polecam tę szkołę. Pozdrawiam
wolf7777
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2009, 15:52

Re: szkoła jazdy

Post autor: wolf7777 »

Im firma ma więcej kursantów,tym bardziej ich sobie olewa.Ciężko doradzić.
Anonimus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sty 2010, 11:32

Re: szkoła jazdy

Post autor: Anonimus »

Z takich mniej znanych b.dobra jest "Syrena" na Podchorążych. Ja zdałem za pierwszym razem i znajomi z tego co wiem to też. Firma jednoosobowa, w każdym bądź razie daje radę :D
Wiem co mówię, a nie mówię co wiem.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: szkoła jazdy

Post autor: Pedro »

Potwierdzam. Właściciel Syreny od lat jest "w biznesie". Bardzo dobrze tłumaczy, wie, na co zwrócić szczególną uwagę.
Tak przynajmniej twierdzi znajoma, która się u niego uczyła i zdała za pierwszym razem.
Dodam jeszcze, że znajoma poszła tam z polecenia. Podobno idzie do niego wiele ludzi, którzy nie zdali i chcą się douczyć/ zmienić instruktora.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: szkoła jazdy

Post autor: kasia pelasia »

Ja niezmiennie uważam, że Test M. Kłobuszewskiego. Ile osób tyle opinii
Anonimus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sty 2010, 11:32

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: Anonimus »

Dokładnie tak.. ale jak masz się nie nauczyć to nie da rady przecież są osoby co nie zdają po kilkanaście razy i próbują w wielu szkołach.Jak ktoś ma smykałkę to po każdej szkole zda.
Wiem co mówię, a nie mówię co wiem.
ODPOWIEDZ