Remont Mieszkania

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Zatoichi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2009, 8:33

Remont Mieszkania

Post autor: Zatoichi »

W ciagu najbliższych miesięcy planuje kompleksowy remont mieszkania (38m), zrobić trzeba w zasadzie wszystko z wyjątkiem okien (elektryka, hydraulika,framugi,drzwi,łazienkę, kuchnię, pokoje itd).

I teraz prośba skierowana do zorientowanych w temacie forumowiczów:

Co poradzicie, wynajmować oddzielnych "fachowców" do kazdej roboty czy zdecydowac się na firmę robiącą usługi kompleksowe, jesli ktos ma jakies doswiadczenia w tej kwestii to proszę (zalezy mi na jakosci (szczegolnie glazury i terakoty w łazience/kuchni).
Awatar użytkownika
Bercik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:01
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Remont Mieszkania

Post autor: Bercik »

Ja bym proponował firmę, która zrobi Ci wszystko. Dlatego, że wyjdzie Ci taniej.
tel: 502 764 995 :arrow: to jest telefon do firmy, która wykonuje kompleksowe remonty i usługi budowlane. Polecam.

pzdr 8)
no fear
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Remont Mieszkania

Post autor: Qrzysio »

Najczęściej jest tak, że znajdując "majstra" ma on własną ekipę i zazwyczaj robią wszystko, łącznie np. z hydrauliką. Najważniejsze to znaleźć chłopów z dobrą opinią - czyli nie pijących (dużo) i nie kradnących materiałów budowlanych. Z tym jest jednak ciężko. Ceny mniej więcej są podobne, zresztą nie warto inwestować w najtańszych, a dobry majster ma pracę na kilka miesięcy do przodu i małej roboty nie bierze.
Do takich wniosków doszedłem, jak szukałem kogoś do remontu łazienki.

Popytaj po znajomych, może ktoś ci doradzi, także na forum, sprawdzoną firmę/majstra.
arturkowamama
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2009, 15:23

Re: Remont Mieszkania

Post autor: arturkowamama »

Witam. Też robię remont piętra w domu jednorodzinnym. Mogę polecić b dobrego hydraulika i elektryka (uczciwi fachowcy bardzo dokładni). Teraz przychodzi do mnie ekipa od gładzi, paneli, glazury i terakoty. Ich też mogę polecić, są tani, dokładni - widziałam ich pracę. Jak jest pan zainteresowany nr tel proszę o pw.
Zatoichi
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2009, 8:33

Re: Remont Mieszkania

Post autor: Zatoichi »

arturkowamama pisze:Witam. Też robię remont piętra w domu jednorodzinnym. Mogę polecić b dobrego hydraulika i elektryka (uczciwi fachowcy bardzo dokładni). Teraz przychodzi do mnie ekipa od gładzi, paneli, glazury i terakoty. Ich też mogę polecić, są tani, dokładni - widziałam ich pracę. Jak jest pan zainteresowany nr tel proszę o pw.
Wysłałem PW, dzięki za info
młoda
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2010, 1:05

Re: Remont Mieszkania

Post autor: młoda »

jestem po remoncie mieszkania, i niestety nie miałam szczęścia. nie mam kogo polecić jednak mogę zdecydowanie ostrzec przed nie uczciwą firmą która zajmuje się wymianą drzwi i okien, nazywa się pol-door i mieści na ul hallera w ostrołęce. Nie dotrzymują oni terminów zamówień, zamiast 4 tyg czekaliśmy 3 mies. ponadto nie szanują klienta i potrafią kłamać w żywe oczy umawiając się na montaż a następnie nie przyjeżdżając mimo iż klient czeka.
spec258
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2010, 10:26

Re: Remont Mieszkania

Post autor: spec258 »

Witam koleżanko "Młoda" śmiem podważyć twoją opinie ... ja jestem bardzo zadowolony z ich usług a zamówiłem u nich okna oraz drzwi do całego domu , faktycznie spóźnili sie panowie dzień od umowy no ale taki poślizg to może byś wszędzie ale za to montaż wykonują bardzo dokładnie polecam w stu procentach !
ODPOWIEDZ