kolczyk w języku

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
andziuusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:40

kolczyk w języku

Post autor: andziuusia »

Witajcie!
szukam salonu kosmetycznego na terenie Ostrołęki w którym mogłabym przekuć sobie język.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2009, 14:43 przez andziuusia, łącznie zmieniany 1 raz.
sometimes165
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2009, 16:42

Re: kolczyk w języku

Post autor: sometimes165 »

na pewno mozesz sie przejść na ul. goworowską i jest tam salon w którym sie zajmuja przekłuwaniem wszystkich części ciała, jest to koło klubo 303, ale w cenach sie nie orientuje.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: kolczyk w języku

Post autor: Pan Kracy »

Andziuusia,może nim odwiedzisz salon kosmetyczny, wstąp to dobrego psychologa lub psychiatry.
andziuusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:40

Re: kolczyk w języku

Post autor: andziuusia »

Pan Kracy pisze:Andziuusia,może nim odwiedzisz salon kosmetyczny, wstąp to dobrego psychologa lub psychiatry.
przepraszam bardzo, ale czy coś Ci sie nie podoba w moim toku myślenia? ;]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kolczyk w języku

Post autor: Qrzysio »

Było wiele razy na forum takie pytanie.

Zobacz to
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: kolczyk w języku

Post autor: Pan Kracy »

Myślę andziuusiu,że osoba która nosi się z zamiarem przekłucia sobie i zakolczykowania języka, ma duże problemy ze swoją osobowością ,dlatego radziłem Ci skorzystać z pomocy specjalisty w tej dziedzinie np. psychiatry.Jeżeli jednak odrzucisz moją dobrą radę, to może jednak porozmawiaj (mimo,że masz już 17 lat-cho...cho...piękny wiek) na temat swojego kolczykowania języka ze swoimi rodzicami.Kto wie...być może ucieszą się z Twojego pomysłu i pochwalą córeczkę za jej niebanalne pomysły na życie?
andziuusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:40

Re: kolczyk w języku

Post autor: andziuusia »

Pan Kracy pisze:Myślę andziuusiu,że osoba która nosi się z zamiarem przekłucia sobie i zakolczykowania języka, ma duże problemy ze swoją osobowością ,dlatego radziłem Ci skorzystać z pomocy specjalisty w tej dziedzinie np. psychiatry.Jeżeli jednak odrzucisz moją dobrą radę, to może jednak porozmawiaj (mimo,że masz już 17 lat-cho...cho...piękny wiek) na temat swojego kolczykowania języka ze swoimi rodzicami.Kto wie...być może ucieszą się z Twojego pomysłu i pochwalą córeczkę za jej niebanalne pomysły na życie?

No cóż, jeśli uważasz, że osoba ktora ma zamiar zrobić sobie kolczyk w języku jest chora psychicznie to twój problem nie mój. Ja tak nie uważam..
a pozatym chyba nie dokońca zrozumiałeś treść mojego postu, wyraźnie napisałam, że chodzi mi o salon gdzie mogłabym sobie przekuc język a nie kurcze o głupie komentarze w stylu ' masz 17 lat gówniara z ciebie idz do psychiatry' ..
nie martw sie o moje życie osobiste, nie jesteś od tego..
Idz lepiej na spacer czy gdzie kolwiek, odejdz tylko od komputera i nie dawaj bezsensownych komentarzy bo to nikomu do szczęscia nie potrzebne!
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: kolczyk w języku

Post autor: Pan Kracy »

Andziuunia ,nie irytuj się.Złość urodzie szkodzi.Stracisz urodę tak,że mimo tego fajowego kolczyka w języku żaden chłopak nie będzie Cię chciał.Po co Ci to?Nie przejmuj się uwagami starego zgreda (czyli moimi),tylko bieżaj szybko do kosmetyczki i rób kolczyk na języczku.
Horacy55
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:12

Re: kolczyk w języku

Post autor: Horacy55 »

Andziusia bo powiem Twojej mamie co planujesz zrobić , na pewno będzie z Ciebie dumna
andziuusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:40

Re: kolczyk w języku

Post autor: andziuusia »

hmm, to chyba nic złego? może swiat sie nie zawali jak zrobie sobie kolczyk w języku heh
a pozatym mama wie o moich planach, tylko pisząc 'chyba nie bedzie potrzebna zgoda rodziców' miałam na myśli ze nie potrzebuje tam akurat z mamą isc.
coś jeszcze wam nie pasuje? ;]
Zofija
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2009, 0:26

Re: kolczyk w języku

Post autor: Zofija »

Andziuleczka , jeśli chesz , przekłuć sobie język , to polecam ogólnie salon kosmetyczny na goworowskiej , tam koło 303 , ja sobie przekłuwałam , tam i jestem bardzo zadowolona

a Co do ceny , to ja zapłaciłam 150 zł . 8) :D :D
Awatar użytkownika
sebczyk
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2008, 9:57

Re: kolczyk w języku

Post autor: sebczyk »

Kto by chciał pannę z kolczykiem w języku? Wstydziłbym taką do domu przyprowadzić i pierworodnym przedstawić :D Może jeszcze przekłujesz sobie krocze? :devil:
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: kolczyk w języku

Post autor: Oczy Nocy »

Ta a jak się musi ciekawie całować z osobą która ma kawał metalu w ustach :devil:
kamila 3010
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2008, 22:36

Re: kolczyk w języku

Post autor: kamila 3010 »

dziewczyna pyta gdzie może przekłuć a nie co o tym myślicie.Dziewczyn jest tyle na świecie że spokojnie możesz trafić na taką bez kolczyka więc się nie podniecaj i planów nie snuj.
andziuusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:40

Re: kolczyk w języku

Post autor: andziuusia »

juz mam swój kolczy od 4 dni ;p
zrobiłam w salonie ewa na hallera , koszt 100 zł
przekucie nic nie bolało i do tej pory bólu nie odczuwam :)
i nie interesuje mnie wasza opinia czy wam sie to podoba czy nie ;]
no.
to nara ;]
klaudussia654
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2009, 23:01

Re: kolczyk w języku

Post autor: klaudussia654 »

Ja robiłam kolczyk w języku w piątek też w salonie Ewa :)
Profesjonalnie, sterylnie, cena nadal 100 zł
Nie ma sie czego bać dziewczyny wa zna sie na rzeczy :) język prawie nie spuchl i wygląda ślicznie :D 8)
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: kolczyk w języku

Post autor: Eris »

Również robiłam u Pani Ewy. Bardzo miła kobieta. Kolczyk mam już prawie 3 lata i jest wszystko okej, także spokojnie mogę polecić ten salon. :)
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: kolczyk w języku

Post autor: przeklinak »

Pan Kracy pisze:Andziuusia,może nim odwiedzisz salon kosmetyczny, wstąp to dobrego psychologa lub psychiatry.

szczerze mówiąc Tobie raczej radziłbym taką wizytę :)
ODPOWIEDZ