serwis AGD

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ori
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:29

serwis AGD

Post autor: ori »

Miałam ostatnio nieprzyjemne spotkanie z panami z serwisu AGD. Nie chciałabym już nigdy się z nimi spotkać. Ogólnie przerażający brak kultury. :cry: A więc piszcie kogo polecacie z terenu Ostrołęki i okolic, kto jest kulturalny i solidnie potrafi naprawić pralkę, lodówkę, zmywarkę i takie tam.
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: serwis AGD

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 02 lis 2009, 10:41 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
ori
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:29

Re: serwis AGD

Post autor: ori »

No właśnie ja też te nieprzyjemne doświadczenia mam z serwisem z Goworowskiej. Dobrze, że o tym napisałeś to trochę mi lżej. Termin oczekiwania długi, a gdy w końcu panowie przyjechali otrzyłam wykład o funcjonowaniu sprzętu i naganę, że nie znam się na jego naprawie. Pan nie szczędził mi również kąśliwych uwag dotyczących klientów wogóle i mojego sposobu utrzymania sprzętu. Pan i władca ogólnie. A więc serwisu na Goworowskiej też nie polecam. Szkoda, że tylko tyle mogę zrobić.
A mój sprzęt też był na gwarancji.
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: serwis AGD

Post autor: metrosex »

siema . naprawiałem pralkę ze szwagrem i po części trafiłem właśnie do pana na ulicy poznańskiej . miły gość . podpowiedział co nieco i można z gościem pogadać jak byś gościa znał od lat. gorąco polecam. naprawdę warto oddać do niego sprzęt . ale nie wiem czy jest drogi .
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
ODPOWIEDZ