gdzie znajde dobrego fryzjera?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
mrw
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2008, 20:56

gdzie znajde dobrego fryzjera?

Post autor: mrw »

chcialabym rozjasnic sobie delikatnie wlosy i interesuje mnie cena tej usługi w Ostroleckich salonach, oraz to, który fryzjer zna się na rzeczy i nie popsuje mi włosów.
lili25
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2009, 12:02

Re: gdzie znajde dobrego fryzjera?

Post autor: lili25 »

Właśnie ja z tym samym pytaniem. Tylko że ja mam jeszcze pofarbowane włosy na średni kasztan a swoje miałam ciemny blond. I chciałabym teraz je sobie rozjaśnić tak do średniego/ ciemnego blondu. Który salon fryzjerski polecacie i właśnei jakie mniej więcej koszty?? :)
stokrotkam28
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 09 gru 2008, 14:12

Re: gdzie znajde dobrego fryzjera?

Post autor: stokrotkam28 »

Dziewczyny napewno mogę Wam sumiennie odradzić fryzjera na hallera na piętrze (przy kissie).
Ten od strony biedronki ,pracuje tam kilka dziewczyn ,po wyjściu stamtąd chce się wyć !!!ostatnio tak mnie załatwiły pięknie przed weselem ,straciłam pieniądze i musiałam biegiem czesać się sama w domu bo wstyd było wyjść tak na zewnatrz.
A polecić mogę -wojciechowice -tam jest super fryzjerka :)
umk
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 24 mar 2009, 19:46

Re: gdzie znajde dobrego fryzjera?

Post autor: umk »

Mogę z czystym sumieniem polecić dwie Panie.

Pani Karolina, która prowadzi swój zakład fryzjerski na 11 Listopada. W domku naprzeciwko Centrum Medycznego. Od wielu lat korzystam z usług Pani Karoliny, zawsze byłam zadowolona, potrafi nie tylko świetnie ściąć/przefarbować/ułożyć włosy, ale także doradzić ciekawą fryzure.

Kolejną Panią, którą chciałabym polecić jest Pani Katarzyna Krzyna. Jej salon mieści się w Handlowcu. Studio IMAGE Ostrołęka, ul. Gorbatowa 3 /2. Pani Kasia również bardzo dobrze obcina włosy :)
ODPOWIEDZ