Nowe meble - gdzie najtaniej?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
celina
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2009, 0:18

Nowe meble - gdzie najtaniej?

Post autor: celina »

Niedługo będę się przeprowadzać i potrzebuję zakupić nowe meble do kuchni, pokoju dziecięcego, pokoju??? Czekam na sprawdzone adresy, gdzie można kupić dobrze i niedrogo?
Dziękuję z góry za pomoc :D
UltimateBasic
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2009, 17:24

Re: Nowe meble - gdzie najtaniej?

Post autor: UltimateBasic »

Obok Spółdzielni lekarskiej
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Nowe meble - gdzie najtaniej?

Post autor: ktosia »

Tanie meble kupisz jeszcze przy "Zielonym Markecie" na Goworowskiej. Mają tam spory wybór i szybko przywożą meble.
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowe meble - gdzie najtaniej?

Post autor: maniek290 »

w biedronce! :evil:
kazik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2009, 13:01

Re: Nowe meble - gdzie najtaniej?

Post autor: kazik »

Witam!
Ostatnio tez szukalem mebli kuchennych do domu po ostroleckich firmach. Wszystko ladnie w kazdym sklepie lecz gdy przyjezdzali zrobic projekt i pomiar wychodziły niebagatelne ceny za niewielka kuchnie i rozmieszczenie mebli bylo troche niepraktyczne ,oraz nieciekawe. Lecz znajoma polecila mi zebym przeszedl sie na rynek ze podobnierz tam sa tanie meble i z dobrych materiaow. I co sie okazalo zamowilem unich meble na ktore czekalem tylko 2 tygodnie, z takiego samego materialu co w innych sklepach, oczywiscie zmontazem bo wiadomo co fachowiec to fachowiec, zrobili mi kuchnie taka jako chcialem wygodna, praktyczna i przedewszystkim ladna. Po montażu dalem chlopakom na piwo bo bylem zadowolony z ich roboty noi co najwazniejsze ze udalo mi sie na tym zaoszczedzic 2000 zl. Teraz bede wybieral sie po garderobe do pokoju. Teraz wiem ze co z rynku to nieznaczy gorsze :P
okami
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:02

Re: Nowe meble - gdzie najtaniej?

Post autor: okami »

w internecie :D

np; seart.pl
hooLigans
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:33

Re: Nowe meble - gdzie najtaniej?

Post autor: hooLigans »

a na raty tez sie kupi tam??
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Nowe meble - gdzie najtaniej?

Post autor: zabka »

Odświeżam temat, podajcie adresy sklepów z meblami w Oce i okolicy. Obok Ceramika na zawadzkiego, bogfran nad salonem kwiatowym na sienkiewicza, na Warszawskiej , na wojciechowicach brw, na sikorskiego obok stokrotki. Czekam na inne adresy
ODPOWIEDZ