Co z lekami po terminie ważności?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
MJZ
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2009, 9:29

Co z lekami po terminie ważności?

Post autor: MJZ »

Jak w temacie. Czy znacie miejsca gdzie można się ich pozbyć? Wiem, że w aptece przy starym szpitalu jest odpowiedni pojemnik jednak nie można tam wrzucać aerozoli itp.
Czy znacie inne miejsca?
janusz
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:56

Re: Co z lekami po terminie ważności?

Post autor: janusz »

Jak masz tramal to możesz mi sprzedać, bo już żaden lekarz nie chcę mi wypisać recepty, a wóda sie już kończy i trzeba coś zarzucić, żeby nie zwariować przez tą cudowną pogodę i głupie baby siedzące na ławkach przy klatkach schodowych z bachorami. Ja zamiast wydawać kasy na wiatrówkę w celu ich likwidacji wydam ją na trampka i naćpam się jak świnia, a Ty zarobisz. Nie szkodzi, że przeterminowane nawet lepiej, bo mocniej klepie w łeb.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Co z lekami po terminie ważności?

Post autor: major »

Na pewno widziałem kartonik w aptece "przy rondzie" przeznaczony na takie przedawnione leki :) ale wydaje mi się że w każdej aptece wezmą od Ciebie takowe...
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Co z lekami po terminie ważności?

Post autor: baryłka »

W aptece przy Mini Malu też jest kartonik
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Co z lekami po terminie ważności?

Post autor: dzialka10 »

apteka w tym ciągu na przeciwko handlowca ma taki pojemnik
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
ODPOWIEDZ