Meble kuchenne na zamówienie

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: groch »

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat mebli kuchennych i i ich producentów w Ostrołęce .

Chciałbym najpierw zasięgnąć opinii internautów .

Ważny jest materiał . Chcę aby fronty były wykonane z MDF takie platynowane . .

I tu pojawia się pytanie . Ile w poszczególnych firmach czeka się na takie mebelki ?

Jakie są koszta ? Co myślici o firmie AKCENT ? zastanawiam się właśnie nad nimi.

Będę wdzięczny za wszelki informacje .
kokil
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2009, 18:48

Re: Meble Kuchenne .

Post autor: kokil »

W akcencie drogo jest... lepiej poszukaj mniejszego zakładu, a zapłacisz na pewno dużo mniej i szybszy termin. A jakość i materiały wszędzie takie same z tych samych hurtowni. Powodzenia
kolo_olo
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2008, 18:37

Re: Meble Kuchenne .

Post autor: kolo_olo »

W Akcencie drogo jak diabli ceny nie będę podawał ale są miejsca gdzie spokojnie za półowę ceny identycznę wykonają a do tego panowie montujący nie szanują czyjejś własności brudzą ściany i rsują podłogę rozumiem pośpiech pośpiechem ale zajarać i na kawkę to czas mają
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: groch »

może i są drogie jednak za dobrą robotę jestem skłonny zapłacić więcej

A jak tam z czasem oczekiwania w tej firmie ?

Znajomy chwalił i sam już nie wiem co o tym myśleć ?

Kogo możecie polecić ? jaki jest czas oczekiwania na frony z mdf w poszczególnych firmach orientuje się ktoś ?
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: sveika »

To fakt ze w akcencie drogo. U mojej znajomej robili meble, mówiła ze sporo przepłaciła i na dodatek były jakieś problemy. Ja robiłam w małym prywatnym zakładzie, czekałam na mebelki 2 tygodnie. frontu z mdf. bardzo atrakcyjna cena zapłaciłam i jeszcze gratis stół dostałam do kuchni :) tez Tobie polecam pochodzić po małych zakładach, bardziej szanują klienta, jest szybciej i taniej, a jak poprzednik napisał jakość identyczna. pozdrawiam
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: groch »

a co za firma tobie te meble robiła ?

A ile czeka się na meble w komandorze tym na rzekuniu i tym na mieście ? oczywiście mdf ?
Marzena Bakuła
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2010, 18:33

W Akcencie drogo, niefachowa obsługa?

Post autor: Marzena Bakuła »

Kiedy czytam powyższe komentarze mam wrażenie , że korzystałam z usług innego zakładu , a niestety ( niestety dla powyższych forumowiczów, była to firma AKCENT)

Ceny według mnie są na każdą kieszeń, meble wykonane są fachowo , a ekipa bardzo sympatyczna (młode chłopaki nie dość , że zamątują to jeszcze posprzątają i w przemeblowaniu pomogą wystarczy poprosić ,a porysowana podłoga zdarza się ...chyba logiczne , że nie będą zdejmować butów PRAWDA?

Znając życie to zapewne i tak zostane "przegadana " przez oburzoną forumowiczkę , ale tak to już bywa....najlepiej za darmo i bez zamieszania, ale niestety tak się nie da....

POZDRAWIAM AKCENT I PANIĄ ULĘ? O ILE DOBRZE PAMIĘTAM...

KLIENTKA
kolo_olo
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2008, 18:37

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: kolo_olo »

Marzena Bakuła pisze:a porysowana podłoga zdarza się ...chyba logiczne , że nie będą zdejmować butów PRAWDA?

Heh tu nie chodzi aby ściągali buty chyba nie myślisz że od tego się porysowała, tylko mógłby schodzić z drabinki a nie jak na szczudłach tańczyć. A pomimo zwrócenia uwagi to stwierdził że nic się nie stało że drabinka przecierz ma jakiś podkład pod nogami, ale niestety mało skuteczny.
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: error »

A Alder Meble? Na sikorskiego jest, zamawiał ktoś coś tam? Ceny mają bardzo konkurencyjne.
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: groch »

a ile czasu czeka się na meble w alder meble ?

Ile poszczególne firmy biorą za metr bieżący mebli ?
alabaster
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2010, 11:19

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: alabaster »

Ja jestem takiego zdania jak p Marzenka firma Akcent robiła dla mnie meble i jestem
bardzo zadowolony ,cena dobra do jakości,jak chcesz mieć tanio to trzeba na czymś zaoszczędzić wiem bo sam prowadzę działalność.groch niema nad czym się zastanawiać ,a na
dowód tego co piszę mogę zaprosić Cię do domu i sam zobaczysz.Te bzdury o cenach i montażystach to chyba konkuręcja wypisuje ,ale zawsze tak było .
Pozdrawiam.
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: groch »

a możecie mi odpowiedzieć na pytania ? Jaki jest czas oczekiwania do tego ciągle zmierzam . mdf platyna
alabaster
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2010, 11:19

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: alabaster »

Najlepiej przejć się do biura i zapytaj osobiście.
Przypuszczam że na czas oczekiwania składa się wiele czynników.
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: virute »

Ale sobie Akcent reklamę robi... aż żal... ja też miałem kontakt z tą firmą i nie polecam. Teraz zamawiam do mieszkania meble w innej firmie. Termin dostałem do 3 tygodni. Teraz jest najlepszy czas na zamówienie mebli... targujcie się bo każdy ma z czego i musi spuścić... jeżeli chodzi o cenę to u mnie z frontami mdf wyszło ok. 1100zł. za mb.
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
Tom
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2005, 17:59

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: Tom »

Witam,

Zamawiałem ostatnio meble kuchenne więc zapoznałem się z ofertą i cennikami firm z Ostrołęki i jeżeli chodzi o firmę Akcent to cena miała być większa o 2k. na całości niż w innej firmie (te same fronty i prawie taki sam układ).

Ale cena nie przesądza o firmie być może dokładnie montują i klient jest bardziej zadowolony.

To co mnie właśnie zraziło do tej firmy to właśnie cena, która rosła od pierwszej wizyty pomimo, że nie było nic zmieniane co moglo mieć wpływ na cenę.

Więc zamówiłem w innej firmie i powiem tak kuchnia jest ok, ale montaż szkoda gadać mam wiele zastrzeżeń (pomimo, że pilnowałem i zwracałem uwagę na różne niedociągnięcia).
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: groch »

Tom pisze:Witam,


Więc zamówiłem w innej firmie i powiem tak kuchnia jest ok, ale montaż szkoda gadać mam wiele zastrzeżeń (pomimo, że pilnowałem i zwracałem uwagę na różne niedociągnięcia).


A co to za firma ? co ci sknocili ? mozesz sie pochwalić ? więcej osób będzie na takie coś zwracało uwagę .
kalamarek
starszy szeregowy
Posty: 83
Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:33

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: kalamarek »

kurde Tom co ty gadasz ?? jak kuchnia moze byc ok jak montaz Ci sie nie podobal mowisz o wielu niedociągnięciach, jedno wyklucza drugie czlowieku :]
1, 2, 3 Baba Jaga Patrzy
kama_m
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2010, 12:58

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: kama_m »

Jeśli chodzi o meble kuchenne to polecam comandora na rzekuniu .
Mimo iż ceny są trochę wyższe ale wykonane są solidnie i terminowo .

Jeśli chodzi o negatywne wspomnienia to na pewno nie polecam pana Pawła z Elbląga .
Meble mają tanie jednak terminowość to tego pana bardzo słaba cecha .
Ogólnie problem jest z odbieraniem telefonów można dzwonić kilkanaście razy dziennie i zero odzewu .

Jeśli ktoś ceni solidność terminowość to polecam firmę z rzekunia a jak ktoś chce zaoszczędzić to musi uzbroić się w cierpliwość i sporo nerwów .
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Meble kuchenne na zamówienie

Post autor: groch »

a możecie mi podać jakąś listę osób co wykonują meble w oce i w okolicach ? Część jest na necie ale nie wszystkie
ODPOWIEDZ