Wymiana stolarki okiennej.

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
kamiuszczek
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2010, 10:45

Wymiana stolarki okiennej.

Post autor: kamiuszczek »

Będę przymierzał się na wiosnę do wymiany stolarki okiennej w bloku.Jaką firmę w Ostrołęce polecacie.Zależy mi na dokładnej i precyzyjnej robocie ( zdjęcie starej stolarki okiennej,założenie nowej,obróbka itp.).Nie chciałbym osób niekompetentnych,robiących byle jak.W sumie to inwestycja na wiele,wiele lat.Może polecicie już sprawdzony typ okien który funkcjonuje u was już od pewnego czasu i świetnie się sprawdza?Z góry dziękuję za posty.Pozdrawiam forumowiczów.
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wymiana stolarki okiennej.

Post autor: tomkurpl »

Ja polecił bym ESTO Technika Okienna.Mam parę lat i żadnych nawet najmniejszych kłopotów z nimi nie ma.
Sie ma
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Wymiana stolarki okiennej.

Post autor: zyrtex »

nie polecam Świata Okien na Targowej,
Teddy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 25 lis 2009, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wymiana stolarki okiennej.

Post autor: Teddy »

Polecam "Okna z Krakowa" czyli OKNOPLAST. Są zaraz za rondem przy wyjeździe na Olsztyn.
Misiacha
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2008, 10:52

Re: Wymiana stolarki okiennej.

Post autor: Misiacha »

Ja również polecam ESTO z Wojciechowic.
W miarę szybko, solidnie i najwyższa jakość okien.
Tom
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2005, 17:59

Re: Wymiana stolarki okiennej.

Post autor: Tom »

Witam,

Powinieneś zwrócić uwagę też na profil z jakiego wykonane są okna. Dobrą opinię ma profil "schuco" i okna z takim profilem zamówiłem(akurat mam złoty dąb i sprawują się dobrze). Wiele firm produkuje na tym profilu (w okolicach Ostrołęki to chyba tylko w Kadzidle, Sęk-Pol). Miałem też wyceniane okna w Esto i chyba nawet w Esto były droższe (ale to może przez to, że wyceniałem przez pośrednika, nie bezpośrdnio przez producenta).
ODPOWIEDZ