Sklep z odzieżą używaną

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Sklep z odzieżą używaną

Post autor: elfik »

Bart3kk pisze:A czego się spodziewacie jak we wtorki gdy wszystko po 1 zł i jest nowa dostawa wpada tam horda zdziczałych ludzi,w tym" biznesmenów" z ryneczku którzy mało się nie pozabijają o te ciuchy i biorą wszystko jak leci, to potem nie ma z czego wybrać niestety...
no tak, wybiorą wszystko we wtorek. Ale G.otchłań pisze o piątku, a to są rzeczy z nowej dostawy jeszcze nieprzecenione ;)

Ja raz pokusiłam się o pójście we wtorek, to oczy przecierałam ze zdumienia. Dobrze, że stałam z tyłu, bo by zdeptali :mrgreen:
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Sklep z odzieżą używaną

Post autor: shelly »

ja we wtorki omijam ten sklep, chodziłam tam tylko w środy albo czwartki
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Sklep z odzieżą używaną

Post autor: elfik »

shelly pisze:ja we wtorki omijam ten sklep, chodziłam tam tylko w środy albo czwartki

ja chodzę w niedziele po 14, jak już tłum wyjdzie :)
Amaranth
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:53

Re: Sklep z odzieżą używaną

Post autor: Amaranth »

Mi CTO przypadł do gustu, zawsze coś ciekawego się wynajdzie, choć dawno już nie byłam :) W soboty -50%. ( a tak nawiasem mówiąc od której otwierają CTO w soboty? Bo już nie pamiętam :) )
Szmizjerka przy biedronce droga jest, ale fajne ciuchy mozna znaleźć, nie powiem :)
ona83
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2013, 22:21

Re: Sklep z odzieżą używaną

Post autor: ona83 »

Byłam w sklepie na Sienkiewicza - jak dla mnie to przereklamowany a smród że szok, do CTO czasami zajrzę ale fajne rzeczy zdarzają się tylko z wyceny, i tak sobie myślę że chyba najbardziej odpowiadają mi małe placówki z tego typu ubraniami - dlatego polecam Marcelinę i Vintage - może i nie najniższe ceny ale ciuszki pierwsza klasa, i nie śmierdzi stęchłymi brudnymi łachami :(
AGUŚ
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2013, 8:08

Re: Sklep z odzieżą używaną

Post autor: AGUŚ »

Zgadzam się z ona83. Bywam w tych sklepikach i uważam, że ciuszki tam są super. Modne, pachnące i połowa z metkami. Jednym słowem mówiąc, towar jak w naszych ostrołęckich pseudo outletach, tylko za połowę ceny. Każdemu polecam te sklepy, bo warte są odwiedzenia. Jeśli chodzi o te duże sieciówy typu Szmizjerka, sklep na Sienkiewicza, czy tym podobne, to cóż ....... jaka cena taki towar Drogie Panie. ( czyli tanio i śmierdząco ). :):).
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Sklep z odzieżą używaną

Post autor: shelly »

Sklep na Sienkiewicza nie jest wcale taki tani, ja tam kupiłam parę bardzo fajnych rzeczy, ale chodziłam zawsze w środy, potem były zazwyczaj przebrane resztki. Ale najbardziej lubiłam ten sklep za książki i bibeloty ;)
ODPOWIEDZ