Laserowa depilacja w Ostrołęce

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Enderoma
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2010, 13:26

Laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: Enderoma »

Witam
Chciałabym się dowiedzieć, czy u nas w Ostrołęce jest gabinet w którym wykonują laserową depilacje. A może jest ktoś kto już przeszedł coś takiego?
Bardzo proszę o informacje
Pozdrawiam :)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: shelly »

robia w salonie nad skladnica obok Agnes, nie pamietam nazwy tego miejsca, ale na 100% tam wykonuja laserowa depilacje
gme
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:37

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: gme »

Gabinet Medycyny Estetycznej byl pierwszy jesli chodzi o ten laser.Ma w swojej ofercie depilacje laserem LightSheer juz od ponad roku, a wiec duze doswiadczenie.Zabiegi wykonywane sa przez kosmetologa.Skutecznosc tego laseru jest naprawde bardzo wysoka, gdyz jest to laser diodowy przeznaczony tylko do usuwania owlosienia.Gabinet miesci sie w Ostrolece przy ul. Kuklinskiego 4a tel 508 085 800.
Kasiorek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2010, 11:43

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: Kasiorek »

ja korzystałam z lasera juz 2 razy własnie u dziewczyn w Vernisie i super efekty naprawde, moja koleżanka korzystała z tego w gabinecie medycyny estetycznej i też dobre efekty bo to ten sam laser z tego co sie orientuje wiec działanie to samo, ale podejście do klienta jest troche inne..bo z tego co mi mówiła koleżanka to jej sie tam nikt nie pytał o nic tylko sie kładła i miała robione, a ja tu chyba bardziej profesjonalne zostałam potraktowana bo miałam przeprowadzony wywiad, ankiete robioną, podane wskazania przeciwwskazania także troche na temat zabiegu się dowiedziałam, no a co najwazniejsze widze rezultaty wiec za miesiąc sie znowu zapisuje, jesli sie ktos waha to nie ma co sie zastanawiac naprawde warto :)
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: wanna »

Reklama dźwignią handlu 8)
gme
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:37

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: gme »

W Gabinecie Medycyny Estetycznej przy pierwszej wizycie zawsze przeprowadzany jest wywiad, pacjent poinformowany jest o przeciwwskazaniach oraz podpisuje zgode na wykonanie zabiegu. W razie wystapienia jakichs podraznien (rzadko ale czasem sie zdarzaja) moze liczyc na fachowa pomoc(rowniez lekarza). Tak wiec nie wiem skad tak nierzetelne informacje.
osoba
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2010, 13:39

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: osoba »

Zauważyłam tutaj małą rywalizację między salonem Vernis Pani Ewy a Gabinetem Pani Karoliny. I nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie jedna rzecz. Konkurencja konkurencją ale na zdrowych zasadach. Jestem zadowoloną klientką Pani Karoliny i wiem, że zanim Pani Ewa wprowadziła u siebie depilację laserową to przychodziła na tego typu zabiegi do Pani Karoliny i była bardzo zadowolona z efektów. Przy okazji po znajomości wypytywała o najdrobniejsze szczegóły dotyczące tego zabiegu po czym wprowadziła te usługi u siebie. Ale szczytem wszystkiego jest podbieranie klientek Pani Karolinie czego jestem żywym dowodem. Osobiście nie mam nic do Pani Ewy, ale ma ona coraz gorszą opinię w naszym "babskim światku" jako osoba. Wiem, że Pani Ewa będzie to czytała, więc proszę zrozumieć, że nie chcę Panią obrazić tylko uczulić, że istnieją pewne zasady i granice. A wiem z własnego doświadczenia, iż nie warto iść po trupach do celu. I proszę się na forach tak nie przechwalać bo Pani wiedza kosmetyczna jest znikoma w porównaniu z wiedzą i doświadczeniem Pań w Gabinecie Medycyny Estetycznej. pozdrawiam oba salony I.
obserwator111
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2010, 16:13

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: obserwator111 »

Droga "osobo" nie wiem o jakiej konkurencji piszesz, myślę że próbujesz podnieść temperaturę i oczernić kogoś, takimi wypowiedziami to możesz tylko zrazić klientów do Gabinetu P. Karoliny, poza tym są lepsze sposoby wyrażania lojalności niż obrzucanie błotem innych.
Pozdrawiam i życzę troszeczkę mniej zawiści i więcej wiary w Siebie.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: samanta »

ja z kolei korzystam z zabiegów laserowych w Gabinecie Perła na Hallera. na początku miałam przeprowadzoną ankietę, dowiedziałam sie na temat przeciwskazań i tego jak ma wyglądać taki zabieg, zadałam mnóstwo pytań i dostałam odpowiedzi na wszystkie :) pani jest uprzejma i profesjonalna, zawsze czuję się tam świetnie. poziom usług jest super. nie wiem jak w innych miejscach robią, ale w Perle jest naprawdę ok.
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: wanna »

Samanta, ile płaciłaś za zabieg?
pixi
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2009, 17:29

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: pixi »

dziewczyny napiszcie proszę jak sprawa ma się z podrażnieniami, szczególnie jeśli chodzi o miejsca szczególnie wrażliwe np twarz czy bikini, jeśli występuje to czy duże i ile się utrzymuje, bo jak mam sobie usunąć wąsik to co ja będę mówić że się poparzyłam gorącym mlekiem :lol: i przychylam się do prośby wyżej, jak ktoś robił niech wpisuje cennik
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: samanta »

cennik: pachy 150, bikini 180-250, w zależności ile chcesz wydepilować. to czy masz podraznienia zalezy od tego jaka jest 'siła'. jeżeli laser jest ustawiony na wyzszy poziom, wtedy boli bardziej, moga byc podraznienia, ale efekt jest lepszy. jeśli masz niską tolerancję na ból, kosmetyczka ustawi ci na niższy poziom i wtedy nie będzie bolało i nie powinno być podrażnień. więc w miejscach widocznych polecam mniejszą siłę żeby w razie czego nic nie było widać. jeśli podrażnienia są, można smarowac się kremem od oparzeń. nie wiem jaki to bo nigdy nie potrzebowałam :)
miśkaaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2010, 23:16

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: miśkaaa »

Ja zanim sie zdecydowałam to chodziłam po kilku salonach w celu otrzymania info. Zeszło mi chyba z pol roku :P
Zaryzykowałam też jak koleżanka Samanta w perle. Chyba najwięcej tam się dowiedziałam. Poszłam ja i moja siostra. Dla mnie efekty są dobre, a moja siostra chodziła nieregularnie i efekty ma gorsze. Pani nam tłumaczyła że efekty zależą to od kilku czynników, ale ja byłam na 4 ale regularnie i jest wg mnie bardzo dobrze, a siostra 5 i ma jeszcze trochę włosków. W każdym razie ja mogę powiedzieć że laser działa, ale trzeba się liczyć z kilkoma zabiegami.
miśkaaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2010, 23:16

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: miśkaaa »

PIXI: wąsik to chyba 100zł, podrażnienie jest niewielkie, spoko możesz funkcjonować. Najczęściej za 2-3h nic nie widać. Przynajmniej u mnie.
ela
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2010, 2:26

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: ela »

Też usuwałam włosy w gabinecie Perła na Hallera. Jestem bardzo zadowolona. Tak jak napisała miśkaa trzeba chodzić kilkakrotnie. Pani jest naprawdę super, nie tak jak w innych salonach. Wszystko dokładnie powie i ma dla klientki czas - potwierdzam co napisała samanta. Zresztą widać, że to prawdziwa profesjonalistka..... i te dyplomy na ścianach :shock:
Z resztą chodzę do Perły też na inne zabiegi. Zawsze jest bardzo sympatycznie. I ceny też umiarkowane.
Alicja31
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2010, 18:30

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: Alicja31 »

Dziwią mnie opinie wyżej. Byłam dopiero na pierwszym zabiegu w Gabinecie Medycyny przy zusie i wywiad miałam przeprowadzony naprawdę dokładny więc to wyżej to ewidentna reklama pani z Verniss:) no cóż tak też można:) nie wiem jak w vernis bo nigdy nie byłam ale u p. Karoliny naprawdę miło. Nawet kawkę można wypić:)))
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: muszelka »

Czy coś się w tym temacie zmieniło od tamtej pory??? Czy ma ktoś z was świeże opinie i doświadczenia ??
Będę wdzięczna za info...

]Pozdrawiam serdecznie
anonim83
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2012, 11:44

Re: laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: anonim83 »

Salon Vernis( w handlowcu nad elitą) jest godnym polecenia salonem, usługi tam świadczone są naprawdę na wysokim poziomie. Widać duże zaangażowanie i profesjonalizm właścicielki p. Ewy.
Polecam :)
Awatar użytkownika
flatkoncept
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 12 lis 2012, 2:16

Re: Laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: flatkoncept »

Kilka razy fundowałem bliskim Paniom z rodziny bony na usługi w gabinecie medycyny estetycznej na przeciwko ZUSu i zawsze były zadowolone.
Osobiście nie korzystałem z usług tego gabinetu, ale po tej ilości "ohów" i "ahów" które słyszałem z czystym sumieniem mogę polecić.
A tak na marginesie to miałem problem z jednym prezentem na gwiazdkę, dobrze że znalazłem ten wątek, teraz wiem co kupię:)
Przystępne rozwiązania dla lepszego życia
Meble na wymiar
biuro@flatkoncept.pl

Twoje meble, nasza pasja.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

Gdybym był na ich miejscu to bym Cię za taki prezent z domu wygonił, jeśli nie byłby ze mną skonsultowany. Taki bon to oczywista sugestia: "Kobieto, zrób coś ze sobą, bo wyglądasz koszmarnie".
Awatar użytkownika
flatkoncept
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 12 lis 2012, 2:16

Re: Laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: flatkoncept »

malykazio daruj sobie takie posty które nie wnoszą nic do tematu, Twój komentarz jest całkowicie zbędny i nie na miejscu.
A do Twojej wiadomości: ten bon można przeznaczyć na zabiegi relaksujace jak np masaże itp.
Przystępne rozwiązania dla lepszego życia
Meble na wymiar
biuro@flatkoncept.pl

Twoje meble, nasza pasja.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Laserowa depilacja w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

Niby dlaczego nie na miejscu? Zawierał treść, której nie akceptujesz, a może forma Ci nie odpowiada? Nie był ani wulgarny ani nie zawierał obraźliwych słów. Jeśli nie zgadzasz się z treścią to inna sprawa, ale poglądy każdy może mieć własne (póki co). Ja swoje zdanie podtrzymuję, choć faktycznie, ani Twoja sugestia na marginesie ani dalsza dyskusja nie mają zbyt wiele wspólnego z tematem, więc proponuję ją zakończyć.
ODPOWIEDZ