Zajęcia pozalekcyjne dla 9-latka

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Zajęcia pozalekcyjne dla 9-latka

Post autor: Pelikan »

Jestem mamą znudzonego 9-latka, którego najbliższy przyjaciel wyjechał z rodzicami za granicę, do tego synek wychowuje się bez ojca. Próbuje go zachęcić do aktywności, dłuższy czas chodziliśmy 2x w tygodniu na basen, ale chyba Małemu już się to znudziło. Tęskni na pewno na towarzystwem kolegów. Chciałabym zapisać go na jakieś zajęcia, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Proponowałam synkowi walki wschodu, ale mam wrażenie, że troszkę się wstydzi, jest troszkę "pulchny". Doradźcie - jak wypełnić sensownie czas 9-latkowi w naszym mieście?
wwwwww
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 14 lut 2010, 12:21

Re: Zajęcia pozalekcyjne dla 9-latka

Post autor: wwwwww »

polecam szkółkę tenisa.. znalazłby może paru nowych kolegów + prowadzący są na prawdę wporządku i umieją się obchodzić z dziećmi
pozdrawiam
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Zajęcia pozalekcyjne dla 9-latka

Post autor: bobo92bobo »

Ja bym propnował zajecia ju jitsu lub inne sztuki walki
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Zajęcia pozalekcyjne dla 9-latka

Post autor: kasia pelasia »

A może zajęcia plastyczne w pracowni przy kinie. Córka znajomych chodzi, jest zachwycona. dzieci malują, rysują, malują na szkle, robią batiki, rzeźbią.
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Zajęcia pozalekcyjne dla 9-latka

Post autor: Pelikan »

Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi :) Nie wiedziałam nawet, że jest tyle możliwości, w grę wchodzą raczej zajęcia sportowe, bo pokłady energii chłopak ma olbrzymie. Na razie wybór padł na szkółkę tenisa -

wwwwww - czy wiesz gdzie te zajęcia się odbywają? gdzie i do kogo musimy się zgłosić?
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Zajęcia pozalekcyjne dla 9-latka

Post autor: bartek1030 »

Pelikan pisze:czy wiesz gdzie te zajęcia się odbywają? gdzie i do kogo musimy się zgłosić?
Z tego co wiem to wszystkie informacje powinnaś uzyskać na kortach przy hallera (vis a vis Carrefour) w budynku który znajduję się na tych kortach dzieciaki ze szkółki często tam grywają
Obrazek
ODPOWIEDZ