Płaszczyki ;D

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Domi
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2010, 20:18

Płaszczyki ;D

Post autor: Domi »

W jakim sklepie znajdę jakieś fajne płaszczyki ? :PP tka dla ułatwienia mam 16 lat ;d słyszałąm ze w croppie są fajne ale wy też doradźcie :P
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Płaszczyki ;D

Post autor: bobo92bobo »

To idź do tego croppa i zobacz.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Płaszczyki ;D

Post autor: palipies »

w moim mniemaniu nie ma gorszego sklepu z ubraniami niż h&m,reserved,new yorker i cropp town,ale na szczęście h&m w ostrołęce nie ma-błogosławieństwo.
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Płaszczyki ;D

Post autor: bartek1030 »

I tu się zgodzę palipies wszystkie ciuchy z cropa max 6 miesięcy i idą do kosza a ceny też rewelacyjne nie są
Obrazek
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Płaszczyki ;D

Post autor: elfik »

ja kupiłam sobie płaszczyk w outlecie (jest ich sporo u nas), za śmieszną cenę :)

w croppie dobre jakościowo są tylko buty (albo mielismy farta i dlatego tak długo wytrzymały).. Możesz zajrzeć do takko (nie wiem jak z jakością, ale ceny ok - w porównaniu nawet do naszego bazarku) i house'a (tu trochę drożej).. nie wiem gdzie jeszcze - może na deptaku? tam jest jakiś sklep Club Moda, na wystawie fajne rzezczy, ale czy mają płaszcze to nie wiem (już dawno przerzuciłam się na outlety). Pozdrawiam
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Płaszczyki ;D

Post autor: bobo92bobo »

W croppie jest tanio ale jakosc jest bardzo slaba. Mi buty wytrzymaly 3 miesiace
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Płaszczyki ;D

Post autor: elfik »

no to my z mężem mieliśmy farta - chyba jakaś dora partia nam się trafiła.. bo wytrzymały rok i są w lepszym stanie niż Pumy :)

sorrki za OT
ODPOWIEDZ