Sklepy z odzieżą damską

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
pamelita22
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2010, 15:19

Sklepy z odzieżą damską

Post autor: pamelita22 »

Czy uwazacie , ze w Ostrolece jest wystarczajaco duzo sklepow z fajnymi ciuchami dla kobiet?
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Sklepy z odzieżą damską

Post autor: baryłka »

Ja osobiście robię więcej zakupów w Ostrołęce niż w Warszawie. Np w Paryżance i Marylin zawsze sobie coś znajdę. W Warszawie robię zakupy tylko w Zarze.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Sklepy z odzieżą damską

Post autor: palipies »

jeżeli kobieta/dziewczyna została obdarzona dobrym gustem,jest w stanie bez wątpienia "ładnie" ubrać się w Ostrołęce,natomiast obecność w dużych miastach sieciowych sklepów typu zara,znienawidzony przeze mnie h&m owocuje setkami dziewczyn,które tak samo wyglądają,a myślą,że mają styl,także cieszę się,że nie ma h&m w ostrołęce :) w jakimś stopniu trudniejszy dostęp,gdyż nie każdy udaje się na wycieczki do arkadii..
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Sklepy z odzieżą damską

Post autor: kasia pelasia »

Zgadzam się z przedmówcą, w Ostrołęce można się fajnie ubrać, to kwestia gustu. Sklepów jest wystarczająca ilość
Awatar użytkownika
vil
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2010, 21:52
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Sklepy z odzieżą damską

Post autor: vil »

palipies pisze:jeżeli kobieta/dziewczyna została obdarzona dobrym gustem,jest w stanie bez wątpienia "ładnie" ubrać się w Ostrołęce,natomiast obecność w dużych miastach sieciowych sklepów typu zara,znienawidzony przeze mnie h&m owocuje setkami dziewczyn,które tak samo wyglądają,a myślą,że mają styl,także cieszę się,że nie ma h&m w ostrołęce :) w jakimś stopniu trudniejszy dostęp,gdyż nie każdy udaje się na wycieczki do arkadii..
zgadzam się odnośnie H&Mu ;)
być może w Ostrołęce można "ładnie" się ubrać, ale moim zdaniem wymaga to więcej czasu i wysiłku. dodatkowo jest bardzo ciężko znaleźć coś dla osób o "nietypowych wymiarach". gdy mieszkałam w Oce w liceum nie mogłam tu kupić spodni (jestem wysoka i szczupła, a wszystkie spodnie miały albo za krótkie nogawki, albo były za szerokie) i wyjazdy do Warszawy okazały się konieczne, bo nawet w ostrołęckich sklepach sieciowych (np. Big Star) rozmiarów dla mnie nie było. być może sytuacja teraz się zmieniła... nie wiem.
Domi
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2010, 20:18

Re: Sklepy z odzieżą damską

Post autor: Domi »

Jeśli ktoś ma dobry gust to dobierze sobie zawsze coś do czegoś i ubierze się nawet w ciucholandzie :]
pamelita22
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2010, 15:19

Re: Sklepy z odzieżą damską

Post autor: pamelita22 »

Jak myslicie - czy otwarcie kolejnego sklepu z odzieza jest dobrym pomyslem?//
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Re: Sklepy z odzieżą damską

Post autor: waza1 »

jasne że tak! ludzie lubią mieć wybór.Jeżeli ubrania będą ciekawe i ceny nie z kosmosu to obustronne zadowolenie gwarantowane-klienta i sprzedawcy. Jeżeli ma Pani zamiar otworzyć sklep to wiem,że wiele osób zwraca uwagę na to,aby np tej samej bluzki nie było nie było zbyt dużo sztuk.Nikt nie lubi spotykać co kilka kroków osoby tak samo ubranej jak my.Może to ciężkie do zorganizowania ale cóż... :)
ODPOWIEDZ