Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: margeritta »

hejka
czeka mnie mały remont
potrzebuję kupić drzwi wejściowe do mieszkania w bloku i drzwi wewnętrzne
może ktoś się orientuje w których sklepach są najprzystępniejsze ceny????????????????
pozdrawiam
Ania81
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 kwie 2009, 13:29

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: Ania81 »

Też szukam tak jak Ty, narazie sprawdziłam co nieco u Samsla i tam takie, które mi się spodobały wewnętrze były po 459zł a na allegro takie same do 300zł a więc przebitka niezła, jeśli chodzi o zewnętrze to na allegro fajne już były po niecałe 700zł w pełnym komplecie gotowe do montowania.
Tom
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2005, 17:59

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: Tom »

Z mojego doświadczenia w tym temacie:

- drzwi z allegro są tańsze ale warto je kupić tylko gdy się kupuje wiekszą ilość i odbierze we własnym zakresie. (Przesyłka kurierem to ryzyko, drzwi zostaną uszkodzone podczas transportu)

- drzwi zewnętrzene za 700 zł z allegro odradzam, to chińszyczna z cienką blachą. Ja wolałbym zapłacić trochę więcej i mieć dobre drzwi.

- ceny drzwi w Ostrołęce, poponowałbym się przejechać po sklepach i znaleźć najniższą cenę, zawsze można negocjować.
jrkch
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2009, 15:07

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: jrkch »

Na Zawadzkiego za Arkusem tam był kiedyś terrazyt
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: virute »

Do Tom .... " (Przesyłka kurierem to ryzyko, drzwi zostaną uszkodzone podczas transportu) " BŁĄD - sprawdzasz przy odbiorze... i nie ma takiej opcji że coś jest uszkodzone... a jeżeli jest to koszt pokrywa przewoźnik w tym wypadku firma kurierska, wystarczy sprawdzić przesyłkę przy odbiorze, więc mylisz się Tom.


"drzwi zewnętrzne za 700 zł z allegro odradzam, to chińszczyzna z cienką blachą. Ja wolałbym zapłacić trochę więcej i mieć dobre drzwi."

Drzwi za które zapłacisz w allegro 700 zł. w Ostrołęce firmy sprzedają po 1200zł + montaż ok. 150zł :) Więc chyba się opłaca zamówić na allegro i zapłacić 700zł. + transport ok 40 - 70zł. zależy od sprzedawcy i przewoźnika.

pozdrawiam i życzę udanych zakupów :))
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
easyrider1972
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2010, 13:57

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: easyrider1972 »

w warszawie na płochocińskiej jest skład celny, na jego terenie miesci sie firma PIETRUCHA..produkuja okna, paraperty..i sa jedynym dystrybutorem specyficznych drzwi

kupiłem je za 840 pln

3 zamki 14 rygli , wchodzą w futryne z każdej strony..nawet od podłogi , pełna stalowa futryna , drzwi pokryte z zewnątrz okładziną drewnopodobną pod ni agruba blacha, wewnątzr wygłuszone i ocieplone materiałami niepalnymi
drzwi sa naprawde bardzo ładne i niezwykle solidne

naprawde bardzo polecam
emem
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 kwie 2010, 8:17

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: emem »

Na targowej tam gdzie kiedyś była centrala nasienna....
ODPOWIEDZ