Myjka ciśnieniowa

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Myjka ciśnieniowa

Post autor: bartek1030 »

Witam

Potrzebuję namiaru na sklep w którym jest dosyć spory wybór myjek ciśnieniowych trochę się rozglądałem ale znalazłem tylko jeden sklep a może sami możecie coś polecić jakiś model czy firmę bo niby karcher dobry ale dosyć drogi
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Myjka ciśnieniowa

Post autor: Krzychu »

Na ulicy Zawadzkiego jest jeden punkt i spory wybór, drugi sklep znajduje się naprzeciw zsz 1 (metalowy), ale to jest jedno i to samo - ten sam właściciel. W auto landzie tez mozna kupic i intercarsie, pozdr :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Myjka ciśnieniowa

Post autor: Y@rosh »

To zależy ile chcesz wydać na sprzęt i ile dla Ciebie jest "drogo" 8) ,jak na domowe potrzeby starczy Ci (chiński) Einhell BT-HP 160 ok. 450 zł.(ma 2 lata gwarancji, jak się psuje zazwyczaj wymieniają na nowe) lub (niemiecki) Karcher X-Range K 3.550 ok.800zł., nadają się do mycia samochodu , silnika i takich tam prac przydomowych, jeżeli chcesz do mycia profesjonalnego, na ilość i jakość to polecam Karcher K 7.400 około 2000 zł. Krzychu dobrze mówi, na Zawadzkiego i na Inwalidów Woj., są też na zamówienie vis a vis basenu :wink: :faja: . pozdrawiam
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Myjka ciśnieniowa

Post autor: bartek1030 »

model wypatrzyłem sobie stihla za 1100 zł na necie ale jak byłaby nie wielka różnica to bym brał tu a kasy mam tak do 1500 zł
Obrazek
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Myjka ciśnieniowa

Post autor: Y@rosh »

a do czego Ci jest potrzebna dokładnie? podaj model stihla
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Myjka ciśnieniowa

Post autor: bartek1030 »

A potrzebne mi jest do trochę większego brudu niż piasek na samochodzie tzn. trafiają mi się stare maszyny rolnicze itp. i potrzebuje do smarów i starszego brudu a nie tylko do osobówki i normalnego zabrudzenia wiadomo że najlepsza by była co sama podgrzewa wodę ale aż tyle maszyn nie ma i kasy też nie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Myjka ciśnieniowa

Post autor: Y@rosh »

bartek1030 pisze:A potrzebne mi jest do- trafiają mi się stare maszyny rolnicze itp. i potrzebuje do smarów i starszego brudu a nie tylko do osobówki i normalnego zabrudzenia wiadomo że najlepsza by była co sama podgrzewa wodę ale aż tyle maszyn nie ma i kasy też nie :P
ta myjka sprawdzi się na pewno :) - Karcher K 7.400. plus dobry środek którym spryskasz brudy typu CTx RUBIKOR® Green NEW i jazda. :faja:
ODPOWIEDZ