Rolety okienne

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Rolety okienne

Post autor: margeritta »

witam
może ktoś się orientuje gdzie u nas można zamówić rolety okienne
chodzi mi konkretnie o takie z wytłaczanymi wzorkami?
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: ROLETY OKIENNE

Post autor: shelly »

sprobuj pana Janusza Bączka na Wyspianskiego 25 na Stacji, 29 769 02 50

poza tym jest zaklad na Celnej naprzeciwsko strazy, ale nie znam telefonu
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: ROLETY OKIENNE

Post autor: aj_em22 »

a moze ŻalMal na centrum kolo Polo Marketu??
angellla
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2010, 23:34

Re: ROLETY OKIENNE

Post autor: angellla »

Ja zamawiałam na ul. Szkolnej, na dole jest sklep AGD a u góry oświetlenie i tam są właśnie też rolety, można zamówić konkretny wzór, ceny też są przyzwoite.
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Re: Rolety okienne

Post autor: margeritta »

dzięki:)
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Rolety okienne

Post autor: szamanka »

A ja polecam zakup rolet u Samsla na Targowej.
Mozna tam kupić gotowe jak również zamówić z katalogu jakie się tylko chce we wzorki i gładkie. Polecam. Ja jestem zadowolona. I ceny nie są jeszcze tragiczne.
Pozdrawiam.
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Re: Rolety okienne

Post autor: margeritta »

u Samsla są rolety na dole czy na górze tam gdzie firany?
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Rolety okienne

Post autor: shelly »

U Samsela rolety są na górze
Malgorzata Pełnomocnik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2018, 13:46

Re: Rolety okienne

Post autor: Malgorzata Pełnomocnik »

Zdecydowanie odradzam firmę Kontra na ulicy Sikorskiego, osiedle Centrum, Ostrołęka. Nazwa firmy odzwierciedla stosunek właściciela do klienta oraz poziom usług. Zamontowano rolety, które nie zasłaniają całości okna w łazience, pozostawiono szczeliny po prawej i lewej stronie okna. Nie uprzedzono przed montażem, że taki bedzie efekt działania fachowca, który przed montażem pobierał wymiary okna. Niby blachostka, ale zachowanie właścicielki pozostawia wiele do życzenia, nie odpowiedziała na telefon i sms, dopiero kilkukrotne telefonowanie spowodowało odpowiedź, iż taki efekt miał być (przypominam: roleta która nie zaslania okna w całości). Zostaliśmy poinformowani , że możemy zamontować sobie listwy maskujące. W odpowiedzi na złożoną reklamację pani zupełnie minęła się z sednem jej złożenia, opisala sposób montażu, a nam chodziło o szerokość rolety w stosunku do okna. Drugiej reklamacji w ogóle nie chciała przyjąć, gdyż uznała ze nie jest punktem kserograficznym i że chyba ja jestem pełnomocnikiem mojej mamy. Jestem, musialam zrobić kopie reklamacji na wlasny rachunek ( dla mnie to nie problem) po czym jej nie przyjęła i kazała wysłać pocztą.Brak szacunku, tym bardziej że moja mama kupiła u nich rolety po znajomości, gdyż przez lata pracowała obok w sklepie. Kochani , z dala , bo możecie mieć to, czego nie chcecie albo nie w pełnym wymiarze. Długo pisane, a taka bzdura, wystarczyło trochę empatii i dobrej woli. Właścicielka traktuje klienta z wyższością, nie pozwalając mu się wypowiedzieć i od razu staje w KONTRZE. Odpowiada w sposób pozbawiony kultury i arogancki.
ODPOWIEDZ