Gdzie najlepiej kupic rolety

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: oleandra »

Witam,gdzie według Was najlepiej zamówić lub kupić gotowe rolety.Chodzi o duużą gamę kolorystyczna i odpowiednia cenę.Kogo polecacie?
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: shelly »

moim zdaniem lepiej zamowic niz kupowac gotowe, ja kupilam u Samsela i same rolety sa ok, ale duzy minus gotowych jest taki, ze nie masz mozliwosci obejrzenia tkaniny, z ktorej sa zrobione. U kogos kto sam robi mozna zobaczyc probki tkanin, zobaczyc jak przepuszczaja swiatlo itp. Ja kupilam 3 rolety tej samej firmy, ten sam "model", ale jedna w troche innym kolorze (bo tak chcialam). Po zamontowaniu okazalo sie, ze tkaniny sa inne i ta ciemniejsza jest bardziej przeswitujaca niz ta jasna. Szczerze mowiac denerwuje mnie to i teraz zaluje, ze nie poszlam jednak do kogos kto na zamowienie robi.
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: szamanka »

Ja również kupiłam u Samsla i jestem bardzo zadowolona. U Samsla są też na zamówienie,w prowadnicach,dachowe jakie chcesz. I nie zgodzę się z opinią,że nie można dotknąć i sprawdzić tkaninę z jakiej jest zrobiona dana roleta. Mają katalog ze wszystkimi rodzajami tkanin znajdującymi sie w sklepie. Trzeba tylko poprosić o niego lub porozmawiac ze sprzedawcą. Udanych zakupów. Pozdrawiam.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: shelly »

no jesli tak mozna to ok, napewno warto podejsc z tym do okna i sprawdzic "przeswit", ja nawet nie pomyslalam, ze dwie rolety tej samej firmy i z tej samej serii moga sie roznic
teraz bym kupila na zamowienie i w prowadnicach
Misiacha
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2008, 10:52

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: Misiacha »

Ja kupowałam rolety z materiału od pana, który ogłasza się w kablówce. Pełen profesjonalizm, rolety dokładnie wymierzone, duży wybór kolorów, szybka realizacja. POLECAM
Mistu
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 10 maja 2010, 22:13

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: Mistu »

Rolety polecam w sklepie w Kupcu. Idąc od strony szkoły podstawowej kieruj się do przejścia pomiędzy domami handlowymi. Na zakręcie masz fryzjera a ten sklep leży dokładnie po drugiej stronie na rogu, po tej samej gdzie jest np. adidas. Mam nadzieję, że trafisz. Brałem u tego Pana już kilka razy bo mam duży dom i sukcesywnie zakładam. Pan dotrze w każde miejsce z próbkami a ma ich naprawdę sporo. Można się potargować i nie ma problemu żeby je później założył
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: kasia pelasia »

Firma Markal na ul. Warszawskiej lub p. Grzegorz Redziński ul. Pileckiego 19/9
łamacz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2010, 13:22

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: łamacz »

Sprawdź przy ulicy gen. Sochaczewskiego (dawna nazwa Findera), niedaleko sklepu PoloMarket. Tam jest sklep z roletami.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: shelly »

łamacz pisze:Sprawdź przy ulicy gen. Sochaczewskiego (dawna nazwa Findera), niedaleko sklepu PoloMarket. Tam jest sklep z roletami.
Ta firma nazywa sie Żalmal i jest dokladnie tam gdzie pisze łamacz
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: error »

Odradzam Żalmal! Lepiej poszukajcie innych firm, czekałem 2 tyg żeby przyjechali na pomiar żaluzji i rolet po czym dowiedziałem się że zapomnieli o mnie, kazali czekać jeszcze tydzień, minęło 1.5 tygodnia i ta sama śpiewka.
Mariusz9
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2012, 18:51

Re: Gdzie najlepiej kupic rolety

Post autor: Mariusz9 »

Ja zamówiłem razem z montażem w małym zakładzie Uniszyk w Lelisie koło Ostrołęki. Miła pani, przyjeżdża, doradziła co i jak. W sumie jestem zadowolony i raczej nie przepłaciłem.
ODPOWIEDZ