Gdzie na Mazury, lub weekend z rodziną?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Gdzie na Mazury, lub weekend z rodziną?

Post autor: bronek33 »

Witam mam prozbe czy wiecie moze dzie mozna sie wybrac na mazury tak na dzien lub wekend z rodzina ladna plaza nie jakies zarosla dobry dostep do wody cos wyporzyczyc kajak itp.

Dziekuje
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: _RAMZESEK_ »

hmmm...

Warchały-tam przyjeżdza dużo Ostrołeki wiec jest okazja zeby spotkac jakiegos znajomego...wypozyczyc jest co i w miare tanio...co do plazy to tez jakas jest

Krzyże-mala miescina ,jest pole namiotowe, wypozyczalnia łodek kajaków, rowerów wodnych , jest ,,molo" , ratownik... generalnie jest fajnie.

Duzo osob tez jezdzi do Rucianego Nida ...ale informacji jak tam jest nie mam zadnych, jak cos bede wiedzial napisze;]
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: bronek33 »

Dzieki!!!! A tak na jeden dzien spokojnie mozna jechac do tego osrodka w krzyzach i czy dojazd jest oki czy trzeba kogos spytac zeby nie bladzic wkolo jeziora
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: hallerak »

proponuje zegrze :)
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
znajomy
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2010, 20:34

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: znajomy »

Bronek mogę tobie zaproponowac wypad na :lol: kiejkuty stare. wiesz cisza spokój gdyby jeszcze gospodarz :crazy: na karku nie siedział było by i tak do d..py :lol: :lol: :lol:
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: bronek33 »

"znajomy dzieki" mam uczulenie na kozly
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: bronek33 »

co porabiasz ze cie nie ma na gg
znajomy
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2010, 20:34

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: znajomy »

na kozły czy na wlaściciela :lol: :lol: :lol:
p.s. zapomniałem hasła
miguel
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2008, 21:33

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: miguel »

właśnie, bardzo dobry temat.

jakby ktoś miał namiary na właścicieli domków na mazurach, tak żeby było w miarę tanio to prosiłbym o kontakt przez prywatną wiadomość. Też poszukuję czegoś na wypad ze znajomymi pod koniec sierpnia ;)
ibm
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:18

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: ibm »

WARCHAŁY I TYLKO , REWELACJA . CZYSTE JEZIORO ,NIE MOŻNA PŁYWAĆ SKUTERAMI PRZEZ CO WODA JEST REWELACJA , NAPRAWDĘ POLECAM . SĄ ŁÓDKI ALE Z NAPĘDEM WŁASNYM, CZYLI BIERZESZ WIOSŁA I DAJESZ. KRZYŻE MOŻE KIEDYŚ TERAZ JEST TAM BRUDNO A TO ZA SPRAWĄ ŁÓDEK, JEZIORO BRUDNE PRZEZ PALIWKO.
Awatar użytkownika
Locofoco
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 12 lut 2010, 19:59

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: Locofoco »

Sugeruję Augustów.
“Do not be anxious about anything, but in everything, by prayer and petition, with thanksgiving, present your requests to God.”
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: baryłka »

Nowe guty albo Orzysz. Można popływać żaglówką, kajakiem, pograć w siatkówkę, pomoczyć się... Nie ma tam wielu ludzi, ponieważ jest to dość daleko dla niektórych. Jest gdzie postawić namiot, można wynająć domek. W Warchałach nie ma gdzie postawić nogi. Warchały były fajnym miejscem jeszcze 3 lata temu.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: netespl »

ibm pisze:WARCHAŁY I TYLKO , REWELACJA . CZYSTE JEZIORO ,NIE MOŻNA PŁYWAĆ SKUTERAMI PRZEZ CO WODA JEST REWELACJA , NAPRAWDĘ POLECAM . SĄ ŁÓDKI ALE Z NAPĘDEM WŁASNYM, CZYLI BIERZESZ WIOSŁA I DAJESZ. KRZYŻE MOŻE KIEDYŚ TERAZ JEST TAM BRUDNO A TO ZA SPRAWĄ ŁÓDEK, JEZIORO BRUDNE PRZEZ PALIWKO.
Nie przez żadne paliwko (j. Nidzkie to strefa ciszy) tylko przez idiotów, którzy myją się w jeziorze wszelkimi żelami pod prysznic, szamponami do włosów etc. Ludzie nie pojmują, że jezioro, szczególnie takie jak Nidzkie, gdzie woda się praktycznie nie wymienia, nie oczyści się w dzień czy dwa. W sierpniu woda się wręcz pieni po wejściu do niej...
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: H___G »

Potwierdzam Wilaksy przepiękne miejsce.Jezioro Niegocin uważam za jedno z piękniejszych jezior.No i blisko do Giżycka gdzie tez jest dużo atrakcji typu wesołe miasteczko nad jeziorem zjeżdżalnie itd.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: gdzie na mazury na wypad zrodzina na wekend

Post autor: nusiaczek »

ja również polecam Krzyże, jeżdzę tam od 14 lat :) Są tam bodajże 2 kąpieliska - z ratownikiem i bez ( ja wybieram to drugie ) Są tam wypożyczalnie kajaków, rowerów wodnych. Można się rozbić na polach namiotowych ale również jest ośrodek wypoczynkowy. Jeżeli chodzi o ceny, to w tym ośrodku cena to ok 30zł/os za dobę, a co do pól namiotowych, to różnie :) . Wieś moim zdaniem spokojna, piękne jezioro Nidzkie, ja uwielbiam tam spędzać czas :)
niuniek18
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 09 sie 2007, 17:24

Re: Gdzie na Mazury, lub weekend z rodziną?

Post autor: niuniek18 »

ale mono odpowiedzi, a byliscie w sercu mazur?? okolice Rynu, Mikołajek, Giżycka tam jest cudownie dopiero.a Warchały śmiechu warte.Dobrze kolega mowi o Wilkasach:)
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Gdzie na Mazury, lub weekend z rodziną?

Post autor: prezes »

Ja proponuję warchały myślę, że jest to idealne miejsce na wyjazd z rodziną.
ODPOWIEDZ