Pink Elephant - pepierosy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Molly_18
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2010, 16:35

Pink Elephant - pepierosy

Post autor: Molly_18 »

Czy ktoś z Was może wie, czy u nas w Ostrołęce można gdzies kupić smakowe papierosy np : Pink Elephant?
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: Pink Elephant - pepierosy

Post autor: Oss »

napewno w markusie za basenem są black devile , o djarumach zapomnij , o pinkach też chyba;] kiedyś szukałem i moje wysiłki poszły na marne;]
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pink Elephant - pepierosy

Post autor: Qrpiana »

kiedyś widziałam tego typu "przysmaki" w Alkoholach Świata na 11listopada (róg z Hallera) Jednak dawno tam nie byłam i nie wiem jak obecnie przedstawia się sytuacja.
mistrzuniu
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2010, 23:07

Re: Pink Elephant - pepierosy

Post autor: mistrzuniu »

black devile bywały w cymesie koło księgarni pedagogicznej, to może tam spróbuj szukać tych różowych wynalazków.

tak btw to pink elephanty są paskudne w smaku i do tego zrobione z niskiej jakości materiałów - odklejająca się bibułka od filtra pod koniec palenia je dyskwalifikuje od razu. nie warto, już lepiej devile srebrne albo djarumy. ewentualnie jak lubisz to polecam cygaretki davidoffa club cigarillos, kiedyś je widziałem w którymś kiosku, ale nie pamiętam w którym...
Molly_18
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2010, 16:35

Re: Pink Elephant - pepierosy

Post autor: Molly_18 »

Ok, dziękuje bardzo; ))
realista85

Re: Pink Elephant - pepierosy

Post autor: realista85 »

Nie chce robic pseudoreklamy, ale właśnie pojawiły się nowe W-E-S-T-Y libre, latin blend o smaku limonki i mięty:)))
Znajdziesz , w kazdym kiosku:)))
Pozdrawiam ps. Mi smakują :P
ODPOWIEDZ