meridia

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
weronika_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2010, 12:05

meridia

Post autor: weronika_ »

Wiecie może czy w Ostrołęckiej Aptece można kupić meridię 15?? lub może ktoś ma do sprzedania??
kaktus
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2010, 8:19

Re: meridia

Post autor: kaktus »

Jakbyś była nieco bardziej doinformowana na temat tego, co chcesz łykać wiedziałabyś, że Meridię jak i Zelixę wyciofano z rynku polskiego gdyż są to preparaty o zbyt silnym działaniu i z większą ilością efektów ubocznych niż zamierzonych.

A handlowanie meridią jest nielegalne.
weronika_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2010, 12:05

Re: meridia

Post autor: weronika_ »

tyle to ja wiem
kaktus
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2010, 8:19

Re: meridia

Post autor: kaktus »

no to po co pytasz...? skoro wiesz że nielegalna i wycofana to skąd u Ciebie pytanie o dostępność w aptekach w Ostrołęce? Czy nasze miasto rządzi się oddzielnym prawem niż cała RP?
I skoro wiesz że handel indywidualny i bezpośredni jest zakazany to czemu pytasz czy ktoś sprzeda?

Brak logiki
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: meridia

Post autor: shelly »

to tak jakby ktos spytal w ktorej aptece lub sklepie zielarskim mozna kupic heroine, dziwne....
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: meridia

Post autor: niepodporzadkowana »

na prawde meridie wycofali? 10 też?? łykałam to przez 2 miesiace i jakoś żyje i nic mi nie dolega. Z tym że było to 2 lata temu
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: meridia

Post autor: elfik »

wycofali i to chyba na początku roku jakoś. Wszystko jest na stronie ministerstwa zdrowia..

Ja bym tego nie porównywała do heroiny, owszem ma skutki uboczne, ale nie każdy je odczuwa (po zwykłej aspirynie może odbić człowiekowi ;) ). Tylko lekarze za chętnie przepisywali Meridię i tym podobne, bez dodatkowych badań czy choćby wywiadu.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: meridia

Post autor: shelly »

elfik pisze:wycofali i to chyba na początku roku jakoś. Wszystko jest na stronie ministerstwa zdrowia..

Ja bym tego nie porównywała do heroiny, owszem ma skutki uboczne, ale nie każdy je odczuwa (po zwykłej aspirynie może odbić człowiekowi ;) ). Tylko lekarze za chętnie przepisywali Meridię i tym podobne, bez dodatkowych badań czy choćby wywiadu.
nie chodzilo mi o sposob dzialania tylko o to, ze ktos szuka w sklepach czegos co jest nielegalne ;)
weronika_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2010, 12:05

Re: meridia

Post autor: weronika_ »

Jak byście się nie wymądrzali i byli choć trochę zorientowani to byście wiedzieli że jeszcze w niektórych aptekach można ją dostać!!!
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: meridia

Post autor: elfik »

weronika_ pisze:Jak byście się nie wymądrzali i byli choć trochę zorientowani to byście wiedzieli że jeszcze w niektórych aptekach można ją dostać!!!
to nie rozumiem pytania.. skoro możesz dostać lek, którego dostac nie powinnaś (mała pomyłka: nie wycofali a wstrzymali sprzedaż) po co się pytasz?

W niektórych aptekach zapewne wydadzą lek "spod lady" i bez recepty..
ODPOWIEDZ