Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Domi
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2010, 20:18

Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: Domi »

U jakiej kosmetyczki w Ostrołece mogę oczyśćić twarz. Jaką polecacie i za jaką cenę.? Chodzi mi o takie oczyszczanie twarzy z wągrów.
werka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2010, 0:06

Re: Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: werka »

Powiem Ci tak, jeśli chodzi o kosmetyczki to teraz się nie opłaca, za połowę mniej kasy robi jedna dziewczyna na super kosmetykach oczyszczanie np.mikrodermabrazję. Ja do niej chodzę i doprowadziła moją cerę do świetności, byłam w szoku! Jeśli jesteś zainteresowana mogę podać Ci do niej numer. Fajna sprawa, naprawdę polecam ją!!!
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: Olqaa »

a w jakiej cenie ta dziewczyna oczyszcza twarz?
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: sKaLpeL »

werka ja też poproszę kontakt, jak możesz podeślij mi na PW, albo napisz tutaj
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: Qrzysio »

Moje znajome polecały kosmetyczkę w budynku przy ul. Gorbatowa 14 - przez ścianę z apteką. Sam miałem z nią krótki kontakt i potwierdziło się, że osoba szalenie miła i sympatyczna.

Co do pracy to tylko z opinii wiem, że full profeska. Oczyszczanie twarzy kosztuje 80zł - podobno gdy ktoś pierwszy raz robi, to jest jeszcze jakiś dodatek gratis, który normalnie kosztuje 40-50zł, ale dokładnie się na tym nie znam, więc trudno mi opisać.
Alicja31
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2010, 18:30

Re: Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: Alicja31 »

hej! A ja polecam Gabinet Medycyny Estetycznej koło ZUS-u. Byłam ostatnio na zabiegu hydradermabrazji czy jakoś tak i powiem wam że rewelacja. w ogole super miejsce bo mają tam najlepsze urządzenian w mieście:)
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: trampella »

Witam,przede wszystkim zmieńcie Panie jedzonko,nie zatruwajcie sie coca-colą,papierskami,chemicznie pasteryzowaną żywnościa,a wasz organizm sam oczyści sie z toksyn,polecam Jeliton i dodatkowo oczyście jelito grube- 85% wszystkich chorób to toksyny z jelita grubego,poczytajcie o tym,warto.Ja jestem innym człowiekiem po tym..uwierzcie mi...
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: kasia pelasia »

A ja polecam gabinet Claudia na ul. Kleeberga i p. W. Rogalską. Mikrodermabrazja 120 zł, ale zawsze mam pewność, że robi to kosmetyczka. Z całym szacunkiem, ale nie dałabym sobie nic zrobić z twarza jakiejś "dziewczynie", no chyba, że jest dyplomowaną kosmetyczką z praktyka, a chwilowo nie pracuje. oczyszczanie to zabieg jakby nie było ingerujacy w skórę dość mocno, co innego mezoterapia bezigłowa,to mogałby mi zrobic nawet koleżanka albo sama sobie gdybym miała sprzet i kosmetyki, ale nie oczyszczanie, brrr
aatina
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2009, 22:16

Re: Kosmetyczka. OCzyszczanie twarzy.

Post autor: aatina »

ja chodzę do salonu nad klubem 303 i nie zamienię tego miejsca na żadne inne. Super obsługa, kiedy mam oczyszczana twarzy kosmetyczka po kolei mi tłumaczy co będzie robiła i czemu to służy. Poza tym jest bardzo dokładna. Wiadomo, że na efekty trzeba poczekać kilak dni ale ja jestem zadowolona. Co więcej jak coś nie chce się wycisnąć to za kilak dni mogę przyjść na dociśnięcie i zawsze w prezencie dostaje jakieś próbki do wypróbowania :D
ODPOWIEDZ