Gdzie kupić lodówkę? I jaką?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
hero9978
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2010, 11:46

Gdzie kupić lodówkę? I jaką?

Post autor: hero9978 »

Gdzie w Ostrołęce kupie lodówkę. Które sklepy polecacie ? Jakie firmy lodówek są dobre ?? :!:
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: elfik »

My kupowaliśmy lodówke w tamtym roku. Byliśmy w każdym sklepie w Ostrołęce ze sklepem AGD i najtaniej było obok 2LO (ul. Szkolna?). Wybraliśmy Electroluxa w kolorze inox i jestem całkiem zadowolona - nam zależało na tym, aby lodówka była dość niska (na niej stoi mikrofala) a przy tym pojemna (małe dziecko mamy i musi być zapas serków, obiadków itd.). Musisz zastanowić się co Ci potrzeba w takiej lodówce: jak duży zamrażalnik? Czy chcesz mieć uchwyty na butelki? Jaka wysokość, pojemność, kolor, ile decybeli, jaka klasa. Najlepiej porozglądać się po sklepach i najpierw wybrać a potem szukać najtaniej.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: Michał »

Liebherr albo Electrolux. Nigdy LG!
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: shelly »

tez polecam sklep na Szkolnej
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: spike »

napisz jakiej lodówki potrzebujesz (wysokość, kolor itp) a będę mógł Ci coś doradzić zapewne podając odrazu cenny...

@elfik
electrolux erd 18002w??
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: Domka »

Ja polecam Awans na 11 listopada. Kupiłam tam lodówkę i dostałam dobry upust (prawie 200zł bo brałam za gotówkę). Przywiezli i wnieśli sami, bez marudzenia. Kupiłam Whirpoola, dużą 185cm, duży i pojemny zamrażalnik, energooszczędną A+, cichutka. Ja jestem zadowolona i polecam. :)
hero9978
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2010, 11:46

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: hero9978 »

a co myślicie o lodówkach sharp ??? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
odpiszcie szybko
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: Michał »

Sharp jest ok.
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: uzytkownik »

@Michał czemu nie LG?? Ja mam i nie narzekam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: Qrzysio »

O sklepie przy ul. Szkolnej dobrego nic nie mogę powiedzieć. Gdy szukałem kilka miesięcy temu lodówki, okazał się to najdroższy sklep.
Ostatecznie kupiłem w El-Domie na Hallera, wybrałem Polar i jest ok, choć może za krótko jest by ją oceniać. Poza tym niedawno kupiłem drugą - Hotpoint Ariston (wyższy model Indesitu) i jakość jest naprawdę super. Tę z kolei, o dziwo, kupiłem w Media Expert, cena była okazyjna.

Co ważne: w każdym sklepie można się targować. Na ogół na pytanie "za ile można kupić te lodówkę" sprzedawcy obniżają na wstępie cenę o 100zł. Później trzeba się dobrze targować, ale wiele się nie wywalczy. Mimo wszystko 100zł w dół to i tak sporo, a wystarczy powiedzieć jedno zdanie.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: Michał »

uzytkownik pisze:@Michał czemu nie LG?? Ja mam i nie narzekam
Bo jest głośna.
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: uzytkownik »

@Michał
No bynajmniej nie moja ;p
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: Michał »

uzytkownik pisze:@Michał
No bynajmniej nie moja ;p
A jaki masz model?
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Gdzie kupię lodówkę??Pine

Post autor: muszelka »

A ja powiem t5ak najpierw porozglądaj się po sklepach wszystkich w Ostrołęce i wybierz model dopiero wtedy kupuj i znajdziesz tam gdzie jest najtaniej...
ja kupowałam swoja lodówkę rok temu i najlepsza cenę dostałam w PARTNERZE na ul. Hallera tam wtedy okazało się najtaniej... Kupiłam Indesit i do dziś na nią nie narzekam...
Najpierw zdecyduj tak jak koleżanka wcześniej pisała czy ma być duża, czy niska, czy duży zamrażalnik i takie tam inne i wtedy wybieraj...
A targować się zawsze warto... Nic nie stracisz tylko zyskasz - dobre i 100 zł mniej... A jeśli płacisz gotówką to zawsze możesz wytargować dużo więcej niż na raty...

Jedną rzecz, która bym radziła... Kupuj lodówkę z systemem No Frost i nie tylko w lodówce ale i w zamrażalniku... Funkcja bardzo potrzebna... Ja tak uważam... Jest to coś na zasadzie klimatyzacji, czyli bezszronowa, tak bym to prosto wytłumaczyła... Nie trzeba rozmrażać tylko raz na jakiś czas...
Na dodatek system ten na zamrażalniku powoduje, że możesz spokojnie sobie wysuwać szuflady, nie zbiera się na szufladach lód i nic Ci nie blokuje jak w normalnych zamrażalnikach... Dlatego, tez możesz w taka szufladę włożyć dużo więcej niż w normalnych...
Ja jeśli jeszcze raz bym kupowała wybrałabym na pewno lodówkę z taka funkcją... Być może ciągnie deko więcej prądu ale ja uważam że warto no i oczywiście w porównaniu z normalnymi lodówkami jest troszkę droższa ale w sumie lodówki nie kupujesz tylko na rok czy dwa...

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ