Problem z odszkodowaniem z PZU

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Problem z odszkodowaniem z PZU

Post autor: bronek33 »

MAM PYTANIE.PO SMIERCI MAMY BYLEM W PZU ZALATWIC FORMALNOSCI I MAM PROBLEM ZWIAZANY Z OTRZYMANIEM ODSZKODOWANIA A RACZEJ Z FORMA JEGO WYPLACENIA NIE POSIADAM KONTA GDYZ JEST MI NIEPOTRZEBNE I NIE WIDZE POTRZEBY ZEBY JE ZAKLADAC I POTEM PO WYPLACENIU ODSZKODAWANIA ZAMYKAC RACHUNEK PZU TWIERDZI ZE NIE MOGA DOKONAC WYPLATY PRZEKAZEM POCZTOWYM CHOC W DEKLARACJI JEST RUBRYKA FORMA PLATNOSCI INNE!!!CO W MOIM ROZUMIENIU OZNACZA ZE WPISUJE PRZEKAZEM POCZTOWYM NA ADRES!!!Nie jest to kwota porazajaca,a tak na marginesie to spotkanie z agentem jest strasznie niemile pytania poco pan odrazu chce te pieniadze?co pan chce je wydac odrazu?itp itd gratuluje kompetencji!!!!
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: ODSZKODOWANIE

Post autor: monika12 »

no tak bo najlepiej brać składki, a jak człowiek przyjdzie po swoje to traktują jak złodzieja.... szok normalnie.... a co ich interesuje co czlowiek zrobi z tymi pieniedzmi, ja bym tego konta nie zakładała, jezeli jest rubryka inne..... to samo mowi za siebie
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: Problem z odszkodowaniem z PZU

Post autor: oes »

Takie odszkodowanie wypłaca chyba ZUS...


Gdy poszedłem do PZU by ubezpieczyć się na wyjazd to siedząca biurwa zażyczyła sobie 200zł i jeszcze z obrażoną miną zadała pytanie: to po co Tu przyszedem. Klapnołem drzwiami w taki sposób,ze az wszyscy powstawali zza biurek. Znalazłem ubezpieczenie w innej firmie za 40 zł. A chodziło o dodatkowe ubezpieczenie gdyż jeszcze pracuję i opłacam składki w NFZ.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Problem z odszkodowaniem z PZU

Post autor: pudeleQ »

Jeżeli ktoś miał ubezpieczenie na życie w PZU, to także wypłacają, tak było w moim przypadku. Po śmierci mamy też otrzymaliśmy odszkodowanie, tyle, że okres oczekiwania na nie to chyba ok 6 tygodni był. Wszystko się działo w tamtym roku, nie wiem, może się teraz coś zmieniło. A ZUS, to wypłaci jedynie pieniądze na pochówek, w lepszym przypadku, jak osoba zmarła miała przepracowane więcej jak 5 lat w ostatnich 10 latach to można ubiegać się o rente.
ODPOWIEDZ