Jaki bank polecacie?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Jaki bank polecacie?

Post autor: Agnieszka »

Witam

Od wielu lat bylam klientka Invest Banku, jednak po ostatnich "przebojach", chce zmienic na inny.
Jaki polecacie do prowadzenia biezacego rachunku, oferujacy dobre warunki, dostepnosc itp.?

A.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: Michał »

mBank
Jola447
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 08 sie 2009, 13:07

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: Jola447 »

WITAM TEZ BYŁAM KLIENTEM INVEST BANKU. POLECAM PKO BP
Tom
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2005, 17:59

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: Tom »

Witam,

Internetowe:
mBank - odradzam (wystarczy poczytać na forum mbankowym)
Inteligo (PKO BP) - odradzam (dobry gdy tylko robisz wpłaty i wypłaty, inne sprawy cieżkie do rozwiazania jedynie listownie)

Z placówkami w Ostrołęce:
PKO BP - (fatalna obsługa rodem z PRL w Ostrołęce, nie mówie o wszystkich pracownikach)
BPH - strasznie drogie prowadzenie konta i inne opłaty
Alior Bank - jak narazie cenowo ok, obsługa też ok
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: Qrzysio »

mBank - do prowadzenia rachunku rozliczeniowego jest najlepszy. Z kredytami o wiele gorzej niż u konkurencji.
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: legolas »

Jeżeli masz comiesięczne wpływy na konto zdecydowanie polecam Alior Bank. Dlaczego uzalezniam to od wypłaty co miesiac? To proste, jezeli twoje konto jest zasilane regularnie jakas kwotą (nie pamietam juz jaką dokładnie ale chyba 1000zł) to porowadzenie karty jest za darmo. Poza tym wsystko jest za darmo (prezlwy internetowe, bankomaty w polsce i na swiecie itd) niezaleznie od tego czy masz regularne wplywy na konto czy nie. Ja jestem klietem Alior od prawie roku i jestem zadowolony.
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: szamanka »

Bank Spółdzielczy ul. Hallera
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: error »

Witam !

A ja polecam Kredyt Bank a stanowczo odradzam Bank BPH SA ponieważ w BPH SA nie dość że jest bardzo drogim bankiem to jeszcze są kolejki ogromne co ważniejsze idzie się na górę i prosi żeby zobaczyli co się dzieje na dole to oni twierdzą że nic na to poradzić nie mogą a wszystko dlatego że kas niby jest chyba z 6 to siedzi jedna czasami dwie kobiety które obsługują klientów.
BPH SA odradzam stanowczo.
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: Agnieszka »

witajcie

Sama tez wlasnie sklaniam sie do rozpatrzenia propozycji Alior banku.
realista85

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: realista85 »

Alior bank,ja również polecam.
thomasx25x
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2010, 9:30

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: thomasx25x »

Eurobank, ciekawa propozycja i niskie opłaty. Teraz rezygnuję z PKO BP Intelligo, chociaż wprowadzają nowości.
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Jaki bank polecacie?

Post autor: dzialka10 »

mBank - konto darmowe, karta i wypłaty w oznaczonych bankomatach (nie wszystkich niestety) też za darmo. Przelewy też za darmo. Mi pasuje najbardziej

Mam też konto i w Alior Banku, tam za obsługę karty się płaci wiec jej nie zamawiałam.
W sobotę potrzebowałam kasy i d...a blada, zostałam bez bo w sobotę nie czynny. Godziny otwarcia też nie za specjalne od 9 do 17.

wcześniej też korzystałam z usług kredyt Banku ale jak wprowadzili opłaty za wydruki historii z konta (i to niemała suma od strony, nei pamiętam ile) zrezygnowałam
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
ODPOWIEDZ