Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
młoda
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2010, 1:05

Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: młoda »

jestem po remoncie mieszkania, i niestety nie miałam szczęścia. Nie mam kogo polecić jednak mogę zdecydowanie ostrzec przed nie uczciwą firmą która zajmuje się wymianą drzwi i okien, nazywa się pol-door i mieści na ul hallera w Ostrołęce. Nie dotrzymują oni terminów zamówień, zamiast 4 tyg czekaliśmy 3 mies. ponadto nie szanują klienta i potrafią kłamać w żywe oczy umawiając się na montaż a następnie nie przyjeżdżając mimo iż klient czeka i marnuje swój czas.
młoda
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2010, 1:05

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: młoda »

na witosa nie na hallera
spec258
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2010, 10:26

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: spec258 »

Witam koleżanko "Młoda" śmiem podważyć twoją opinie ... ja jestem bardzo zadowolony z ich usług a zamówiłem u nich okna oraz drzwi do całego domu , faktycznie spóźnili sie panowie dzień od umowy no ale taki poślizg to może byś wszędzie ale za to montaż wykonują bardzo dokładnie a i cen nie mają wysokich jeśli chodzi o wykonanie drzwi .
assx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:31

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: assx »

Witam kolegę "spec258" śmię twierdzić że wyjątkowo trafiłeś...albo jesteś z poldoora....bo ja na okna w poldoorze czekam drugi miesiąc i pewnie długo jeszcze poczekam bo to zwykły oszust i kłamca. UWAGA firma POLDOOR mieszcząca się na ul.Witosa a właścicielem P. Marzewskim to OSZUST i jeśli chcecie mieć z nimi do czynienia to przestrzegam tylko sąd może was uratować i tylko w ten sposób odzyskasz swoją kasę.UWAGA szukam ludzi oszukanych przez firmę poldoor może wspólnie szybciej wyeliminujemy tego oszusta z naszego rynku
młoda
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2010, 1:05

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: młoda »

Również mam wrażenie że kolega "spec258" jest powiązany z firmą poldor, ja zamówionych drzwi nadal nie otrzymałam mimo że złożyłam kolejną reklamację tym razem pisemną czekałam 14 dni na odpowiedz. w odpowiedzi uzyskałam pismo że drzwi zostaną wymienione w ciągu 14 dni roboczych (czyli prawie trzy tyg razem z czasem rozpatrzenia reklamacji minęło 5 tyg) a drzwi dalej nie mam. to ma być rzetelna firma, która spóźnia się jeden dzień? ja drzwi zamówiłam w styczniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest 20 maj a drzwi nie mam!!!!!!!!!!!!!!!! a co co ich fachowego montażu to również ostrzegam montując drzwi obrabiają je tylko z zewnętrznej strony a od środka obróbka należy do klienta (przy zamawianiu oczywiście nie ma o tym mowy, pan M właściciel firmy powiedział że ja mam tylko siedzieć i czekać a drzwi maja ładnie wyglądać"). jeżeli ktoś zdecyduje się u nich zamawiać kiedykolwiek drzwi lub okna zabezpieczcie się pisząc każdy szczegół, a w szczególności max termin montażu oraz szczegóły montażu (typu ile dni trwa montaż oraz kto wykancza wewnętrzną i zewnętrzną stronę) Ale ja OSTRZEGAM to nieuczciwa firma i szkoda waszych nerwów, lepiej zapłacić 100 zł więcej i mieć spokojną głowę i wszystko w terminie.
natalia15
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2010, 14:38

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: natalia15 »

Również zostałam oszukana przez firmę POL-DOOR . Szukam ludzi którzy także zostali oszukani przez tą firmę
pol-door
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2010, 15:32

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: pol-door »

witam wszystkich niezadowolonych, jest mi bardzo przykro ze to nie allegro ... gdzie pisze się zawsze komentarze nie tylko te negatywne a również pozytywne. Zazwyczaj rozpisują się tylko ci co są niezadowoleni... nasza firma istnieje od 5 lat i nie mieliśmy tylko 5 klientów, lecz znacznie więcej. wszystkich niezadowolonych klientów staramy się finalnie zadowolić i z panią, Pani Małgorzato myślę ze również tak będzie. Wszystkich niezadowolonych z naszych usług serdecznie przepraszam.
assx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:31

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: assx »

Przeprosiny zachowa pan sobie głęboko w d.....e.Jak już wieści niosą o waszej firmie 5 lat temu sprzedawaliście okna z krakowa i była ta sama sprawa oszukiwaliście ludzi jak się dało teraz sprzedajecie ms i dalej oszukujecie.UWAGA ostrzegam wszystkich którzy mają zamiar kupić drzwi lub okna z poldoora zastanówcie się BARDZO dobrze i zanim dacie jakikolwiek zadatek pieniężny temu panu bo na towar będziecie czekać miesiącami.
młoda
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2010, 1:05

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: młoda »

pol-door pisze:witam wszystkich niezadowolonych, jest mi bardzo przykro ze to nie allegro ... gdzie pisze się zawsze komentarze nie tylko te negatywne a również pozytywne. Zazwyczaj rozpisują się tylko ci co są niezadowoleni... nasza firma istnieje od 5 lat i nie mieliśmy tylko 5 klientów, lecz znacznie więcej. wszystkich niezadowolonych klientów staramy się finalnie zadowolić i z panią, Pani Małgorzato myślę ze również tak będzie. Wszystkich niezadowolonych z naszych usług serdecznie przepraszam.
Skoro padło na tym forum moje imię to nie pozostaje mi nic innego jak tylko dodać że ciągle czekam na zamówione w styczniu drzwi. Pomimo iż zapewnia mnie pan systematycznie że to już ostatni tydzień, drzwi jak nie było tak nie ma. Oczywiście ze to nie allegro ale zgodzi się pan że powinniśmy wzajemnie się ostrzegać przed nieuczciwymi przedsiębiorcami (do takich należy firma poldoor) i chwalić tych którzy są uczciwi wobec klienta. Ja osobiście byłabym wdzięczna gdyby ktoś ostrzegł mnie przed państwa usługami wcześniej, bo zamówiłabym drzwi w innej firmie i do tej pory zapewne cieszyłabym się nowymi drzwiami.
sewa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2010, 16:27

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: sewa »

Jestem kolejną osobą "wykiwaną" prze firmę Pol-Door czekam już prawie miesiąc po terminie na okna , właściciel Pan Marzewski ciągle podaje nowe powody przesunięcia terminów , a to ma dużo pracy , a to nie ma pracowników i sam musi wstawiać okna. Co najgorsze kilkakrotnie umawiał się na montarz " na jutro" i nie zjawiał się nawet nie dzwoniąc z informacją ,że go nie będzie.
dorcia123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2010, 10:34

Re: Gdzie tanio kupić drzwi wejściowe i wewnętrzne

Post autor: dorcia123 »

Hej.Chciałabym się dowiedzieć czy robiłaś coś w sprawie tych okien,które zamawiałaś w firmie POL-DOOR???
sewa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2010, 16:27

Okna w Pol- Door Marzewscy s.c ilu oszukanych klientów ?

Post autor: sewa »

Proszę o wpisy klientów Pol-Door , którzy czują się oszukani przez Marzewskiego , zobaczymy ilu NAS jest ?
ibm
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:18

Re: Okna w Pol- Door Marzewscy s.c ilu oszukanych klientów ?

Post autor: ibm »

a gdzie to jest , bedę uważać ?
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: mały krzyś »

To już chyba taka plaga tych firm od drzwi i okien, z tego co mówią znajomi to niestety ciężko trafić na coś uczciwego.
Ja jakieś 4 lata temu też miałem przygodę z firmą z ulicy Kilińskiego, firma była z Krasnosielca. Długie terminy i montaż, który mnie drażni do dziś.

Znajomy zamawiał sobie okna, drzwi i bramę garażową z automatyką w jednej firmie i teraz przeklina swój los. Serwis to sprawa, której ta firma po prostu nie uznaje.

Jakoś w dziwny sposób branża ta ściąga do siebie partaczy i oszustów. Jak ktoś przeżył budowę domu to czasami właśnie tylko firmę od okien wspomina najgorzej. Pewnie nie można uogólniać, ale coś w tym jest.
dorcia123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2010, 10:34

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: dorcia123 »

Ja też zostałam oszukana przez firmę Pol-door i to na niezłą sumkę :(
assx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:31

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: assx »

Witam wszystkich oszukanych!
Czy któreś z was odwiedziło rzecznika praw konsumenckich mieści się on na placu bema
sewa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2010, 16:27

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: sewa »

Odwiedziliśmy już Policję
tomyp82
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2010, 12:58

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: tomyp82 »

witam. ja tez zostałem oszukany przez tego typa, z tym ze wstawił mi drzwi nie takie jak chciałem i go wcięło..a potem się upominał o zapłatę reszty pieniedzy hehe .chociaz ja jestem na +
DLA OSZUKANYCH
jak nie wiecie co robic to nie chodzcie na policje bo to strata czasu...przechodziłem juz jedna taką sprawe o oszustwo wiec wiem co robic
1 wniosek do prokuratury o popełnienie przestepstwa z kk
2 sprawa cywilna najpierw na firme o zwrot wszystkich kosztow + zadoscuczynienie (oczywiscie jak firme zamknał i firma jest niewypłacalna to komornik nic nie sciagnie.. ale najpierw trzeba zaczac od firmy moze akurat cos zostało (ja tak miusiałem chyba ze mozna od razu gosciowi sprawe cywilna to pomincie firme, ale od tego sa prawnicy)
3 na sprawie karnej jezeli prokorator zobaczy oznaki przestepstwa i skieruje sprawe do sadu musisz udowodnic ten "wielki pan" celowo cie wprowadzał w bład zeby wyłudzic pieniadze wiedzac ze nie moze zrealizowac zamowienia a to nie bedzie trudne bo miał kłopoty finansowe juz wczesniej..chodzi o jego celowe działanie(jego i pracownika- jego brata ktory byl swiadomy tego wszystkiego i nie zapobiegł oszustwu:). żądasz naprawienia szkody
4 rownolegle robisz sprawe cywilna o odszkodowanie i gosc jest uwalony do konca zycia nie wygrzebie sie z odsetek
panie M. teraz to bedzie pan rozmawiał z prokuratorem - warto było???? nadal czekam na drzwi hehehe
jak chcecie namiary na dobrego i w miare taniego prawnika to dajcie znac na maila . tomek820@op.pl
w tamtym tygodniu jego brat (chyba brat)sprzedawał na duzym rynku w niedziele jak kogos to by interesowało ...moze bedzie za tydzien
agata8
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:48

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: agata8 »

Witam wszystkich oszukanych. Pan M. podpisał ze mną umowę na okna M&S w czerwcu a wg. inf. w firmie nie miał prawa tego robić bo w/w firma zerwała z nim umowę 18maja. Oczywiście wziął zaliczkę i tyle, okien nie mam a ten facet nigdy nie złożył zamówienia i nie miał pewnie takiego zamiaru. Czy ktoś wie co się dzieje z panem M. potrzebuję jego adresu domowego do korespondencji prawnej bo firma już nie istnieje. :devil:
dorcia123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2010, 10:34

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: dorcia123 »

Witam My z mężem też zamówiliśmy okna u Marzewskiego -31maja i do tej pory nie ma okien ani zaliczki a była to spora suma :( My z kilkoma osobami złożyliśmy na policji doniesienie na Marzewskiego,więc najlepiej nich Pani też tam się zgłosi i złoży skargę.Im będzie nas więcej tym lepiej.....
agata8
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:48

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: agata8 »

Byłam po poradę u radcy prawnego i wybieram się do prokuraty, jak będe wiecej coś wiedziała to napiszę
pozdrawiam
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: Olqaa »

Moja rodzina zawsze od nich zamawiała drzwi. I nigdy nie było z nimi zadnych problemów .
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Okna w Pol-Door Marzewscy SC - Ilu oszukanych klientów?

Post autor: dzialka10 »

Komunikat ostrołęckiej policji ws. firmy Pol-Door:
Komenda Miejska Policji w Ostrołęce pod nadzorem ostrołęckiej prokuratury rejonowej prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem na szkodę klientów firmy Pol-Door.
W związku z tym apel do wszystkich osób, które zostały pokrzywdzone przy zawarciu umowy na zakup okien, drzwi, paneli podłogowych oraz ich montaż, o zgłaszanie się do wydziału dw. z przestępczością gospodarczą. Zgłaszające się osoby prosimy o zabranie ze sobą dokumentację związaną z zawarciem umowy i dokonanych wpłat. Przed spotkaniem można też skontaktować się z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel. (29) 760 13 61.

źródło:
http://www.moja-ostroleka.pl/komunikat- ... 039,2.html
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
ODPOWIEDZ