Architekt wnętrz

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Igi
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2010, 19:57

Architekt wnętrz

Post autor: Igi »

Witam! Poszukuję architekta wnętrz. Może ktoś ma namiary na kogoś, kto zaaranżuje wnętrze domu.
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: Architekt wnętrz

Post autor: Fajrant »

W Ostrołęce nie ma :(
Igi
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2010, 19:57

Re: Architekt wnętrz

Post autor: Igi »

Są, są - ja znalazłam trzy panie:)Myślałam jednak, że może ktoś korzystał a usług architektów w Ostrołęce i może coś podpowiedzieć:)
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Architekt wnętrz

Post autor: palipies »

znalezione na innej stronie:

"
LAURA DESIDN -NOWE Biuro projektowe,oferuje usługi z zakresu Architektury, Architektury Wnętrz i Urbanistyki.
-Zapraszam wszystkich zainteresowanych budowaniem się lub remontem mieszkania.
Architekt Ewa Laura Borkowska

PROMOCJA DO KOŃCA ROKU 2010 -30%

Gość
212.244.99.251

Wysłany: 2010-09-18, 19:16:28



Korzystałam z usług P. Ewy jest prawdziwą profesjonalistką !!! polecam naprawdę warto
do góry
Gość
80.48.85.204

Wysłany: 2010-09-29, 17:50:12



Pani Ewa urządzała mi pokój dla dziecka w bloku, musiało sie tam zmieścić wszystko a pokój ma 2,5m x2,5m. udało się ze świetnym skutkiem córka jest zadowolona a ja tym bardziej bo nawet nie było drogo,przystępna cena polecam
"
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Architekt wnętrz

Post autor: trampella »

taniej bedzie jak poczytasz "Muratora",napewno znajdziesz coś dla siebie, architekci mają to do siebie ze "słono" każą sobie płacic.....
wiolark76
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2010, 11:51

Re: Architekt wnętrz

Post autor: wiolark76 »

Polecam swoje usługi, jestem od niedawna projektantką wnętrz ale mam już drobne osiągnięcia (mogę przesłać zdjęcia). Aranżacja wnętrz jest moją pasją, zajmuje się również malowaniem obrazów (ale tylko na zamówienie).
Ze wzlędu na to że dopiero zaczynam działać w tej braży mam dużo pomysłów a przy tym niskie ceny.
Projekty wykonuję od postaw czyli od układu w danym pomieszczeniu (ergonomia), projektu elektryki, wybór stylu, kolorystyki, materiałów, mebli, dodatków. Mogę poprowadzić realizację.
Co do jednej z wypowiedzi -samo kupno czasopisma branżowego nie wystarczy bo raz trzeba mieć wyobraźnię przestrzenną, dwa dopasować swoje pomysły do swojego metrażu i przede wszystkim budżetu :)
Więcej inforamcji mogę udzielić telefonicznie pod numerem 608 648 547
mkeruj
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:38

Re: Architekt wnętrz

Post autor: mkeruj »

A ja polecam panią Anetę, profesjonalistka z odpowiednim przygotowaniem - po studiach, robi dokładne wizualizacje, doradza i zawsze pozostawia mi ostateczną decyzję.
506 645 858
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Architekt wnętrz

Post autor: _KanaR_ »

Odświeżę temat. Potrzebuję namiaru na sprawdzonego projektanta wnętrz.
fader2
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2014, 22:47

Re: Architekt wnętrz

Post autor: fader2 »

Podnoszę temat.
Szukam architekta/projektanta wnętrz, który zaaranżuje funkcjonalny pokój dla mojej 2-letniej córki i ewentualnego w przyszłości rodzeństwa. Powierzchnia nie jest duża, gdyż jest to pomieszczenie w bloku, toteż wyzwanie większe. Macie może jakieś doświadczenia w tej kwestii i możecie mi kogoś polecić???
Z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi.

Hejterom i komentującym w stylu "weź muratora i zrób to sam" mówię stanowcze NIE INTERESUJE MNIE TWOJE ZDANIE!!!
ODPOWIEDZ