Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bobbi2o
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2010, 19:54

Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: bobbi2o »

Witam. Mam 23 lata i szczukam dziewczyny. Chcialbym zebyscie mi podpowiedzieli gdzie przebywaja takie 20-25latki? Np. gdzie chodza na spacery, do ktorych barow najczesciej i w jakie dni? I wszystko co mogloby mi pomoc jak cos wiecie :)
lili-]
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2010, 9:12

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: lili-] »

Drogi bobbi:) W dni od poniedziałku do czwartku zapraszam do baru Elita, a poznym wieczorem w czwartek do Klubu Kiss, tu znajdziesz najwięcej dziewczyn w tym wieku. W piątki i soboty zajrzyj do restauracji Avalon, miła atmosfera i pełno ładnych, porządnych dziewczyn. pozdrawiam.:)
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: M. »

A gdzie "bawią się" (a raczej "bawią" po prostu)....porządni chłopcy 25-30 lat? :)
It's jungle out there...
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: hallerak »

teraz w kissie malo ludzi w czwartki bo szkola juz i do pracy normalni ludzie chodzą;]
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
kael80
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2009, 14:34

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: kael80 »

M. pisze:A gdzie "bawią się" (a raczej "bawią" po prostu)....porządni chłopcy 25-30 lat? :)
Myślę że odpowiadam "rysopisowi" wobec tego mogę powiedzieć że będę się bawił w Vertigo w czwartek na karaoke ;)
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: M. »

I o to się rozchodzi właśnie :P "normalni" (tylko cytuję) chodzą jednak do pracy w tygodniu....a w weekendy gdzie się podziewają? hmm karaoke w Vertigo...fajne miejsce...może uda się wpaść...kiedyś :wink:
It's jungle out there...
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: Olqaa »

a ja myśle że coloseum, sobota. Moje znajome tam chodzą (21-23l);p
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: adam888 »

Avalon to bastion kobiet:)
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: M. »

A może organizacja jakiegoś Single Party dla ludzi z Oki i okolic.....pod patronatem MO? :wink:
It's jungle out there...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: Qrzysio »

Zdecydowanie zbyt małe miasto na takie imprezy. Podobny pomysł był z szybkimi randkami.
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: M. »

Szybkie randki wiążą się z koniecznością stanięcia twarzą w twarz z obcą osobą, wymuszają rozmowę, bo taka jest formuła tej zabawy...a na to nie każdy przystanie.

Co innego jeśli wybieramy się na imprezę, na której wiemy,że spotkamy różnych ludzi, samotnych, szukających towarzystwa...wtedy możemy zagadać do kogo zechcemy sami. I naprawdę nie potrzebne były by tłumy...wtedy ciężko się odnaleźć :wink:

Nie mówię o zabawianiu się w biuro matrymonialne, od tego są specjaliści, tylko o stworzeniu możliwości poznania ludzi poszukujących tego samego :)

A co myślicie o takiej idei? Cytat z zaproszenia do jednego z klubów:

"Single Party to impreza stworzona z myślą o osobach takich jak Ty: młodych, dynamicznych i świadomych swoich potrzeb. Zapraszamy Cię do świata odprężającej i niczym nieskrępowanej rozrywki. Impreza ma jedną, prostą zasadę: wchodząc do klubu otrzymujesz specjalną opaskę w jednym z trzech kolorów.
Każdy z nich ma swoje znaczenie i ułatwi znalezienie osoby, która dziś chce bawić się tak jak Ty:

Niebieski - kolor zabawy - jestem singlem, chcę dziś zaszaleć i spędzić wieczór w rozrywkowym towarzystwie...
Czerwony - kolor miłości - szukam drugiej połówki, czekam na obiecujący początek dłuższej znajomości...
Biały - mam już towarzystwo na dzisiejszy wieczór (na imprezę zapraszamy nie tylko zdeklarowanych singli, weź ze sobą znajomych!

Teraz, kiedy już wiesz co oznacza każda z opasek, możesz rzucić się w wir szalonej zabawy. Spróbuj pomyśleć o rozgrzewających Cię drinkach. Wyobraź sobie, że tańczysz przy ulubionej muzyce. Rozejrzyj się, wokół Ciebie bawią się naprawdę fajne osoby."


To nie musi być spotkanie pod szyldem Single Party...ale takie opaski ułatwiłyby zadanie :P
It's jungle out there...
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Gdzie w O-ce bawia sie dziewczyny 20-25lat??

Post autor: Tapatik »

O ile właściciel klubu sam nie wpadnie na taki pomysł, to ktoś musiał by zaryzykować wynająć klub i liczyć na to, że przyjdzie dużo osób.
ODPOWIEDZ