Radio CB+antena

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Radio CB+antena

Post autor: trampella »

witam,czy ktoś wie gdzie w Ostrołęce kupię niedrogie radio SB i antenę do niego Dużo jeżdżę autem i znów dziś zapłaciłam mandat,podpowiedzcie proszę.Pozdrawiam :?
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Radio SB+antena

Post autor: major »

Po pierwsze to CB a po drugie oczywiście http://www.allegro.pl
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Radio SB+antena

Post autor: elfik »

major, autorka zapytała gdzie w Ostrołęce kupi radio.. Nie pytała o aukcje internetowe..

Jest taki sklep za LOKiem na ul. Targowej (o ile się nie mylę). My tam kupiliśmy CB radio to od razu nam podłączyli, nastroili - czy jak to się fachowo zwie - i wszystko było ok. Podejrzewam, że w sklepach typu Media Expert, RTV AGD mix też znajdziesz, bo chyba w takich gazetkach widziałam tego typu sprzęt.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Radio SB+antena

Post autor: major »

Ok mój błąd, napewno jest duży wybór w media expert, obok lok-u także jest jednak ceny dość wysokie. Mimo wszystko polecam allegro :lol:
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Re: Radio SB+antena

Post autor: rOsA »

Zapomnij o allegro, radio trzeba dostroić, zamocować a nie rzucić pod siedzenie, i schować kabel od anteny.
Nie polecam żadnych media expertów bo problem dalej pozostaje jak z kupnem na allegro.
Rosenbaum lepsze rozwiązanie ale jak ktoś wyżej napisał CENY!

A teraz najlepsze rozwiązanie: Jest sklep na centrum (Sikorskiego obok kwiaciarni w piwnicy), ceny rozsądne i Edek od razu montuje, stroi bez żadnych dodatkowych opłat.
Z czystym sumieniem polecam gościa bo zna się na tym co robi.
bo...
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Radio SB+antena

Post autor: mIcHaLos »

rOsA pisze:Zapomnij o allegro, radio trzeba dostroić, zamocować a nie rzucić pod siedzenie, i schować kabel od anteny.
Nie polecam żadnych media expertów bo problem dalej pozostaje jak z kupnem na allegro.
Nie za bardzo rozumiem czemu tak piszesz. Allegro = dobry sprzęt i zarazem cena

Mnie radio UNIDEN PRO 520 XL + antena PRESIDENT MISSOURI kosztowało 400zł + 10zł za przystrojenie już na miejscu. A co do założenia to nie ma żadnej w tym filozofii, każdy laik sobie poradzi.

Leć na miasto i złóż sobie zestaw za taką cenę :) No na pewno złożysz, u Nas zapłacisz tyle za zamienniki w postaci innych firm... i do tego gorszych jakościowo ;)

Ale każdy zrobi jak uważa - to tylko moja opinia na ten temat.

Pozdrawiam
peter507
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2006, 16:01

Re: Radio SB+antena

Post autor: peter507 »

rOsA pisze:Zapomnij o allegro, radio trzeba dostroić, zamocować a nie rzucić pod siedzenie, i schować kabel od anteny.
Nie polecam żadnych media expertów bo problem dalej pozostaje jak z kupnem na allegro.
Rosenbaum lepsze rozwiązanie ale jak ktoś wyżej napisał CENY!

A teraz najlepsze rozwiązanie: Jest sklep na centrum (Sikorskiego obok kwiaciarni w piwnicy), ceny rozsądne i Edek od razu montuje, stroi bez żadnych dodatkowych opłat.
Z czystym sumieniem polecam gościa bo zna się na tym co robi.
edek, to się może zna ale na pewno nie na cb. Co do unidena, to nie można go sprzedawać bo ma cofniętą homologacje, a policja ostatnimi czasy chciala od kierowców deklaracje zgodności radia, które każdy powinien mieć przy sobie

W media expercie i w reszcie tych mają gorsze ceny niż w auoradio i nie mają sprzętu do strojenia
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Re: Radio SB+antena

Post autor: typek »

Kupiłem Alana 109 + Tajfuna (antena podobna do standardowej radiowej) za 250 z przesyłką, zamocowałem antenę CB w miejscu radiowej, dostroiłem WFS i nie narzekam (radio FM działa na 50 cm drutu umieszczonego pod dachem). Z zewnątrz nie widać, że mam CB, ten Alan ma możliwość zwiększenia czułości dla tak krótkich anten. Słychać wszystko co trzeba. Jeździłem z nim i w trasy i w okolice Ostrołęki, jest super. Przerobiłem przełącznik szybkiej "19" bo miał szybką "9".
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Radio CB+antena

Post autor: BikeRider »

Polecam sprzęt z allegro. Uniden 520 + sirio ml 145 koszt około 400zł. Dobrze sprawdzało by się też alan 48 plus multi. Ale jeśli dużo jeździsz w trasie to polecam coś z wyższej pułki. Np stary president (made in PHILIPPINES) np wilson, herbert. Dobrze chodzą też nowe walkery, unideny 68, 78. Jest sporo Dobrego sprzętu tylko kwestia ceny... Do strojenia i montażu radi anten i zapraszam do mnie 880 271 048.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Radio CB+antena

Post autor: trampella »

bardzo dziekuję za wszystkie posty i Państwa opinie-pozdrawiam.
ODPOWIEDZ