jaką szkołę nauki jazdy kat. C polecacie w Ostrołęce

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
33sylwek33l
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:36

jaką szkołę nauki jazdy kat. C polecacie w Ostrołęce

Post autor: 33sylwek33l »

tak jak w temacie chce zrobić prawko na C a potem na C+E i moje pytanie jaką szkołę jazdy mi polecacie do tego?
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: jaką szkołę nauki jazdy kat. C polecacie w Ostrołęce

Post autor: kasia pelasia »

Test, tylko, najlepiej, żeby uczył Cię Maciek Kłobuszewski
26aqua
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, 20:12

Re: jaką szkołę nauki jazdy kat. C polecacie w Ostrołęce

Post autor: 26aqua »

Ja chodziłem do Znaku i była naprawdę fajnie. Mają dwa samochody takie jak Wordzie (Scanie), nie było problemu z dostosowaniem godzin jazdy dla mnie. Instruktor, jeździłem bodajże z Kazikiem cierpliwy facet i potrafi wytłumaczyć na czym co polega. Minus to na pewno to że samochody są już porządnie wytłuczone na naszych drogach. Stara Scania w Wordzie jest w lepszym stanie. No ale gdybym jeszcze raz miał się uczyć to pewnie też tam bym poszedł. Chyba że znajdziesz coś lepszego cenowo i jakościowo przede wszystkim to bym się zastanowił. Znak ma plac na Kołobrzeskiej, sam zobacz jak to wygląda na miejscu. Powodzenia
Kastel
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2010, 1:38

Re: jaką szkołę nauki jazdy kat. C polecacie w Ostrołęce

Post autor: Kastel »

JA Również chodziłem do "Znak'' :) Wspominam sympatycznie. Maja tam największa co Mi się wydaje Zdawalność egzaminu. Mnie też uczyli z Motywacją "Że Mam zdać za 1 razem żebym im statystyk nie popsuł" (Z uśmiechem )
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: jaką szkołę nauki jazdy kat. C polecacie w Ostrołęce

Post autor: trampella »

Tylko "ZNAK",reszta,no cóż....
solaris 1
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2009, 13:15

Re: jaką szkołę nauki jazdy kat. C polecacie w Ostrołęce

Post autor: solaris 1 »

Na kategorię C uczyłem się w ZNAKU, polecam pana Sławka, nazwiska nie pamiętam taki na krótko ostrzyżony gościu. bardzo dokładnie mi wszystko tłumaczył, a na kategorię C+E jeździłem z panem Mietkiem. Obydwie kategorie zdałem za pierwszym razem, bardzo pomogło mi to , że plac manewrowy w ZNAKU jest prawie identyczny jak na Wordzie.
ps. pan Sławek jeździ teraz Puntem, widziałem go kilka razy na mieście.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: jaką szkołę nauki jazdy kat. C polecacie w Ostrołęce

Post autor: trampella »

Jesli można to podpowiedzcie jak zdobyć szybko,tanio świadectwa kwalifikacji na przewóż osób i mienia?Potrzbne natychmiast ale cena jest porażająca -jak dla mnie....Z góry dzięki bardzo....
ODPOWIEDZ