Tapicer

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Tapicer

Post autor: baja bongo »

Kto może polecić niedrogiego tapicera i podać jakiś kontakt?
Potrzebuję obić kanapę i dwa fotele. Ktoś się orientuje czy warto to robić, czy lepiej zainwestować w nowe meble? Liczy się to od metra, czy inaczej? Za podanie przykładowych cen z góry dzięki.
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Tapicer

Post autor: baja bongo »

Czytałem to, jednak nikt tam nie podawał cen. 1400zł to dużo. Napisz jeszcze jaki był to materiał.

Zastanawiam się, czy nie warto zrobić tego samemu. Efekt na pewno będzie o wiele gorszy, ale potrzebuję tylko tymczasowe rozwiązanie. Ekoskóra na Allegro kosztuje około 10zł za 1mb o szerokości 1,40m, więc cena materiału to około 100zł. Reszta to robocizna.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Tapicer

Post autor: kasia pelasia »

793668680, można się dogadać
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Tapicer

Post autor: Pedro »

Materiał był zwykły, z tych tańszych. Nie pamiętam już ceny.

Może faktycznie wydawać się to drogo, ale podobnego zestawu (sofa rozkładana) w tej cenie bym nigdzie nie dostał. Poza tym meble były jeszcze dobre, tylko przeprowadzaliśmy się i a) nie pasował nam kolor obicia, b) chcieliśmy je odświeżyć.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Tapicer

Post autor: trampella »

Nie wiem dokładnie jakie ceny proponują w Firmie w Durlasach( pan.Laskowski) i w Obierwi gm.Lelis{pan.Dziegielewski),ale poszukaj numerów telefonów ,zadzwoń. W Obierwi obijalam komplet kanap 3+2+1 chyba rok temu to zaplaciłam 600zł.Pozdrawiam.
karola86
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2010, 21:57

Re: Tapicer

Post autor: karola86 »

trampella pisze:Nie wiem dokładnie jakie ceny proponują w Firmie w Durlasach( pan.Laskowski) i w Obierwi gm.Lelis{pan.Dziegielewski),ale poszukaj numerów telefonów ,zadzwoń. W Obierwi obijalam komplet kanap 3+2+1 chyba rok temu to zaplaciłam 600zł.Pozdrawiam.
ja również polecam pana Dzięgielewskiego z Obierwi.
ODPOWIEDZ