Szukam cukierków

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
kitty
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2011, 12:22

Re: Szukam cukierków

Post autor: kitty »

hej, mogę Ci pomóc otóż takie cukierki znajdziesz prawdopodobnie na małym ryneczku od strony parkingu płatnego jest przejście i tam są budki ze słodyczami. porozglądaj się tam. a jak nie będzie to na duży rynek we wtorek, alejka od strony Samsel i syn, 4 z rzędu bodajże po prawej.. duży biały samochód... są tam cukierki i na bank one tam będą.. a jak nie to zapytaj się właściciela owego samochodu kiedy przywiózłby Ci je:) jest jeszcze opcja ze ja bym Ci załatwiła takie cukierki bo mam do nich dostęp ale wydaje mi się, ze to będzie niepotrzebne. pozdrawiam
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam cukierków

Post autor: virute »

Oj Shelly, Shelly :) Poprawiłaś mi dziś homurek :P Ah te kobietki, zrobią wszystko za coś słodkiego ;)
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Szukam cukierków

Post autor: shelly »

Dzieki kitty, moze jeszcze dzis pojade, a jak nie dzis to po niedzieli...
virute pisze:Oj Shelly, Shelly :) Poprawiłaś mi dziś homurek :P Ah te kobietki, zrobią wszystko za coś słodkiego ;)
Wszystko to moze nie, ale duzo (w granicach rozsadku) haha ciesze sie, ze Cie rozbawilam :D
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Szukam cukierków

Post autor: shelly »

Byłam, kupiłam... zjadłam... (tylko dwa :D )
dzieki wielkie za pomoc, kitty
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam cukierków

Post autor: virute »

Ej no, nie żartuj że tylko dwa! :P Tyle zachodu, a tylko dwa cukiereczki wystarczyły? :roll:
Smacznego życzę :wink:
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Szukam cukierków

Post autor: shelly »

virute pisze:Ej no, nie żartuj że tylko dwa! :P Tyle zachodu, a tylko dwa cukiereczki wystarczyły? :roll:
Smacznego życzę :wink:
powaznie, tylko dwa ;) wcale tak duzo mnie to nie kosztowalo, otworzyc wątek na forum i potem podjechac na rynek to zaden wysilek, najwazniejsze, ze wiem gdzie są.... kamien z serca ;)

a cukierki polecam, pychota :P

p.s. oczywiscie, najchetniej zjadlabym cala paczke, ale juz nie mam 18 lat kiedy to moglam sie opychac bezkarnie :lol:
kitty
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2011, 12:22

Re: Szukam cukierków

Post autor: kitty »

spoko, cieszę się że mogłam pomóc :) :D
ODPOWIEDZ