Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
nowalijka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:50

Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...

Post autor: nowalijka »

Witam chcę otworzyć nowy sklep z ciekawą i niedrogą odzieżą dla kobiet .
<Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...?>
Jestem też ciekawa,opinii i oczekiwań na temat nowego sklepu odzieżowego ..

Za wszystkie komentarze będę bardzo wdzięczna ...pozdrawiam :D
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...

Post autor: aga1009 »

Hmmm... takich sklepów jest pełno . Lokal, wyposażenie i towar -dość spora inwestycja.
Co zrobisz z towarem , którego nie sprzedaż??? Duże sklepy mają promocje do .... 70% a co Ty zrobisz z towarem?? Stąć cię będzie sprzedać ze stratą. Pomyśl raczej o franczyzie.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...

Post autor: Infom »

Piszesz tak :

[quote="nowalijka"]Witam chcę otworzyć nowy sklep z ciekawą i niedrogą odzieżą dla kobiet .
<Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...?>


... czyli jak sama twierdzisz chcesz odtworzyć sklep z ciekawą odzieżą , a nie masz nawet pojęcia skąd wziąć towar ? to czemu zakładasz z góry, że jest ciekawa jak nawet jej nie widziałaś bo nie masz dostawcy.

Moim zdaniem za dużo jest tych lokalnych sklepików z w/w artykułami.
nowalijka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:50

Re: Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...

Post autor: nowalijka »

Witam ponownie ... na razie robię rozeznanie na temat tego typu sklepów .
Nie mam zamiaru otwierać dużego sklepu o szerokim wachlarzu tego typu / asortymentu ,tylko 2 małe sklepiki i to poza terenem Ostrołęki ...
mam więc pytanie czy osoby mieszkające poza Ostrołęką wolą przyjeżdżać na zakupy do miasta czy mieć taki sklep u siebie ? (pytam o miejscowości tj. Goworowo czy Olszewo- Borki >
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...

Post autor: aga1009 »

Nie rób rozeznania tylko najpierw policz jaki możesz mieć przychód.
"Nie mam zamiaru otwierać dużego sklepu o szerokim wachlarzu ..." sama sobie odpowiedziałaś.Nie mam co kupić muszę jechać do dużego miasta a nie wole....To może pomyśl o towarze dla osób miejscowych, które faktycznie rzadko podróżują gdziekolwiek.
Najpierw zrób biznes plan, bo łatwo stracić swoje oszczędności lub wpisz w wyszukiwarkę "co czeka małe sklepy".
Powiedzmy przychód 10000,- , z tego marża 30% to wychodzi 3000,-.brutto.
Z tego trzeba zapłacić za ZUS,może pracownik,lokal, media, transport, VAT, podatek. :wink:
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Gdzie znajdę najbliższą Hurtownię z odzieżą Damską ...

Post autor: dzialka10 »

jeśli wiecie to czy możecie odpowiedzieć dziewczynie konkretnie na pytanie, gdzie znajdzie takie hurtownie z ciekawą odzieżą damską? na prawdę nie musicie się zagłębiać niepotrzebnie w temat i ją zniechęcać.
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
ODPOWIEDZ