Myjnia samochodowa samoobsługowa

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: major »

Czy ktoś wie kiedy będzie uruchomiona ta myjnia przy leclerku? Albo może wiecie gdzie jeszcze jest tego typu myjnia?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: Qrzysio »

Jest także na Benzolu, przy Coloseum (dawniej Stara Chata), poza tym chyba jeszcze na Statoil.
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: fermik1987 »

A ta myjnia samoobsługowa przy obwodnicy na przeciwko końskiego rynku ????Chyba też nie długo ma być otwarta???? :?:
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: mIcHaLos »

Ta przy Coloseum to "syf" nie myjnia.
Raz byłem i więcej tam nie zawitam. Auto niby myte... po wyjechaniu - brudne ze szok.
Po drugie... jakoś tam drogo... - nie tak jak w wielkich standardowych myjniach że 1zł = 1min.

NIE POLECAM !!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: Qrzysio »

Fakt, ta przy Coloseum podobno bardzo drogo, bo zyskała na popularności i mnóstwo karków i tępych osiłków myje tam swoje beemy, a właściciel zwęszył interes i podniósł ceny. Poza tym swego czasu bywały duże kolejki, bo karki przyjeżdżały z ręcznikami i wycierały samochody do sucha. Kosmos.

Dobra wydaje się na Benzolu, wjeżdżasz po prostu w inny wjazd niż na automatyczną. Myłem ze dwa razy i było ok. Mój znajomy dogadywał się nawet z obsługą, że za parę złotych brał wiadro z płynem i szczotką, aby domyć boki auta. Było to dawno, teraz obsługa się zmieniła, więc nie wiem czy się da iść na taki układ, ale to jest bardzo dobre rozwiązanie dla dość brudnego auta.

A na Statoilu dobrze mi się wydaje, że jest ręczna? Mył tam ktoś?
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: hempgru »

witam ;) interesuje mnie czy te myjnie są takie jak na Statoilu ? chodzi mi czy samemu wrzucasz drobne i sam myjesz ? pozdr ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: Qrzysio »

Na Benzolu masz automatyczną (myje obsługa + maszyna) i ręczną (wrzucasz monety i lejesz wodę). Przy Coloseum też jest ręczna (wrzucasz monety i lejesz wodę).
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: major »

Na statoilu jest bardzo dobra myjnia, jest wiaderko ze szczotką wiec można doszorować brudne miejsca (i wyłączyć na ten czas licznik) tylko mankament... Obecnie jest nieczynna, nie wiem czy to przez zimę czy dlaczego. No i niestety kolejki... A myje sie normalnie, wrzucasz kasę (1,2,5zł) i jedziesz. Mozesz wybrać samą wodę, z mydłem, i chyba nawet wosk.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: major »

Dzisiaj testowałem nową myjnię na obwodnicy naprzeciwko końskiego rynku. Poznałem właściciela, bardzo przyjemny człowiek. Wczoraj otwarta i jeżeli będzie zawsze tak jak dziś to na pewno będzie rentownym interesem....
Nie liczyłem ale jest sporo stanowisk, można rozmienić sobie banknoty jeżeli ktoś nie ma drobnych.
Dostępne są 4 programy (mycie wodą chyba z płynem, płukanie, woskowanie, nabłyszczanie). Przydałaby się jakaś szczotka do doszorowania ale daje rade i bez. Samochód miałem baaaardzo brudny i za 9 zł doczyściłem go na błysk (wystarczy nawet 5zł i będzie git), jest również odkurzacz. Ogólnie bardzo polecam tę myjnię
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: Qrzysio »

Słyszałem o niej, ale podobno jest na obwodnicy, a lokalizacja którą opisałeś wskazuje na ul. Targową i okolice firmy SPS Handel.

Wytłumacz dokładniej jak możesz, gdzie jest ta myjnia.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: major »

juz tlumacze... Myjnia znajduje sie na obwodnicy, na przeciwko "konskiego rynku" tam gdzie jest juz jedna myjnia, tuz obok czerwono diodowej reklamy, hm... Chyba mozna powiedziec ze "z tylu" centrali nasienia czy czegos takiego.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: shelly »

major pisze:centrali nasienia czy czegos takiego.
:lol: chyba chodzi o centrale nasienna... a moze cos sie tam zmienilo :shock:
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: major »

:lol: może i tak, "kartofel czy ziemniak" jedna chwała :P w każdym bądź razie już chyba wiecie gdzie
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: shelly »

major pisze::lol: może i tak, "kartofel czy ziemniak" jedna chwała :P w każdym bądź razie już chyba wiecie gdzie
nasiona i nasienie to nie do konca to samo, chociaz koncepcja podobna ;)
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: major »

nie to samo? A mi sie wydawało że nasiona to takie nasienie roślinki :P
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: shelly »

Qrzysio pisze:W dniach 15-17 marca w godz. 9.00-13.00 mycie jest darmowe
o matko, juz widze co tam sie bedzie dzialo...
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Myjnia samochodowa samoobsługowa

Post autor: major »

dokładnie ta myjnia. I własciciel ten co na pierwszej stronie rozmaitości. Polecam tę myjnię
ODPOWIEDZ