Tort na 1 roczek

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Tort na 1 roczek

Post autor: Aneta »

Gdzie kupie najpyszniejszy i najpiekniejszy torcik dla dziecka? bez sztucznych dodatkow, kremow itp. Prosze o namiary i ew.zorientowane osoby o ceny takiego smakolyku.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Tort na 1 roczek

Post autor: smerfetka26 »

Wg mnie najlepsze torty robią w cukierni "Białobrzewscy"
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Tort na 1 roczek

Post autor: Pelikan »

Zgadzam się z przedmówcami, najlepsze, naturalne i tradycyjne torty robi cukiernia "Białobrzewscy", nigdy się nie zawiodłam. Torty Pana Marka również są świetne, szczególnie dla dzieci, kolorowe, różne wzory i bardzo smaczne. Nie polecam natomiast Mirany, torty są strasznie sztuczne w smaku :( Skusiłam się dwa razy i niestety, nigdy więcej.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Tort na 1 roczek

Post autor: kasia pelasia »

Również przyłączam sie do temetu- Białobrzescy sa The best
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Tort na 1 roczek

Post autor: elfik »

a ja sama robiłam tort, na drugie urodziny - delikatny biszkopt, bita śmietana w środku + maliny. Obłożony cienką warstwą bitej śmietany, na to kolorowa posypka i własnoręcznie robione samochody z kolorowego lukru (barwiony np. sokiem malinowym, aroniowym) :) Może tort nie wyglądał jak ze sklepu, ale Synek był bardzo zadowolony i - co najważniejsze - wiedziałam, że tort Mu nie zaszkodzi :)
W tym roku, na 3 urodziny pewnie trzeba będzie coś zamóić, jakiś samochód czy Boba Budowniczego... ;)
ODPOWIEDZ