Gdzie kupię dobry aparat ??

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
tusiak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2011, 15:55
Lokalizacja: Tu i Tam

Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: tusiak »

J.w.

[Cyfrowy]

W jakim sklepie czy może przez internet ? Co się bardziej opłaca - ktoś się orientuje ? Cena jaką zamierzam przeznaczyć to 600-700 zł.
Bo Najważniejsze - To Być Sobą ...
koyocik
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 01 cze 2008, 14:26

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: koyocik »

Proste, że takie rzeczy kupuj przez allegro.
Jeżeli nie możesz przez internet to jeszcze może być MediaExpert lub RTV AGD przy PoloMarkecie
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: Infom »

MediaExpert ceny mają tam z kosmosu - nie wiem kto tam w ogóle coś kupuję to nie orientuję się w ogóle w cenach danego produktu!
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: oes »

moim zdaniem najtańsze aparaty i duży wybór jest w sklepie internetowym >>>>FOTOZAKUPY.PL<<<<<<<<
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: grs »

co do aparatow to najtaniej bedzie w fotojokerze
Dzastina
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2012, 14:09

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: Dzastina »

Najlepiej zrobić tak :idziesz do sklepu fotograficznego, rozglądasz się, pytasz o wybrane modele i zamawiasz przez internet. W normalnych sklepach nie opłaca się kupować, bo przepłacisz jakieś 200-300 zł za fotograficzne aparaty. Ja zamawiałam różny sprzęt taki jak telewizor, laptop i aparat i zawsze sprzęt był zgodny z opisem producenta. Ani razu nie spotkałam się z sytuacją żeby towar uległ uszkodzeniu w trakcie dostawy. Z resztą zawsze trzeba sprawdzać przesyłkę po tym jak dostarczy ją kurier.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: a1257a »

Zdecydowanie Foto Joker lub Kontrast.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: Infom »

fajny model ale nie za taką cena jaka jest na allegro :) bo bardzo drogo wychodzi na allegro
a co lustrzanki w takiej cenie do 2 tys nic dobrego nie kupisz, ten model zastępuje lustrzankę a plusów jest dużo nawet sama waga i wielkość tego aparatu na plus
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: robertdeniro »

grs pisze:co do aparatow to najtaniej bedzie w fotojokerze
W dodatku jest tam bardzo kompetentny sprzedawca (ten w okularach, ciemne włosy), zawsze coś super doradzi. Wiele razy korzystałam ze sklepu i usług fotojokera i zawsze byłam zadowolona.
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: zuko »

A ja Was zaskoczę, bo też szukałem cyfrówki w cenie do 400 zł, długo szukałem aż mi polecono Nikon S2600, kupiłem go w Fotojokerze w Leclercku za 380 zł, na necie musiałbym dać na tamtą chwilę (1,5 miesiąca temu) minimum 399 zł. Do tego musiałem dokupić kartę pamięci, teraz bodajże za 350 zł można go mieć, a aparat jest bardzo fajny, poręczny, 14 mpx daje rozdzielczość 4000x3000 coś pixeli, do tego możliwe robienie zdjęć w rozmiarze 16:9 w jakości 10 MPX. Sporo trybów robienia zdjęć (ponad 19)! Fotografuję wszystko co się da i wszystko wychodzi naprawdę fajnie, pod warunkiem ze dobierzemy odpowiedni tryb a nie wszystko na Auto...filmy w rozdzielczości 1280x720 ale jakości HD, takiej prawdziwej HD nie ma się co spodziewać bo to aparat, ale takie filmiki to dobrze nagrywa, gdyby ktoś chciałby zobaczyć fotki z tego aparatu i filmik to pisać na PW. Jak wyżej napisali, bardzo fajni panowie tam obsługują klientów, doradzą co i jak. Póki co z aparatu jestem bardzo zadowolony, spełnia moje wymagania. Polecam sklep Fotojoker w L.Eclercu, w każdym badź razie jak aparaty to tylko Nikon lub Canon.
415
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2012, 22:23

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: 415 »

Po pierwsze z dala od lustrzanek - ten rodzaj aparatu wymaga odpowiednich inwestycji i umiejętności (już nabytych lub zdobywanych sukcesywnie). Po drugie - zakup przez net, najlepiej z jakiejś wyszukiwarki cenowej, tak jak to Qrzysio zasugerował. Po trzecie - jak ktoś koniecznie chce kupić na miejscu to tylko we wspomnianym Fotojokerze na ul. JPII.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: Bart3kk »

Infom pisze:MediaExpert ceny mają tam z kosmosu - nie wiem kto tam w ogóle coś kupuję to nie orientuję się w ogóle w cenach danego produktu!
Trzeba umieć się stargować z ceny , to kupisz wtedy i w Expercie dobrze :wink:
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie kupię dobry aparat ??

Post autor: Infom »

Bart3kk pisze:Trzeba umieć się stargować z ceny , to kupisz wtedy i w Expercie dobrze

Ja np. nie lubisz z siebie robić "dziada" i błagać po 30 minut żeby mi ktoś zszedł z ceny, idę sprawdzam cenę jak mi odpowiada kupuje, ewentualnie dyskretnie mogę się zapytać o jakiś rabacik 1 raz :) a nie 100 razy
ODPOWIEDZ