Strona 1 z 1

Gry na PlayStation

: 23 cze 2011, 21:29
autor: Wand3r
Czy w Ostrołęce można gdzieś jeszcze kupić gry na pierwsze PlayStation ?
Obrazek Obrazek
Jakiś komis czy sklep, lub też od kogoś kto może się jeszcze nie pozbył ?

Re: Gry na PlayStation

: 24 cze 2011, 20:11
autor: cassteam
w hali targowej "jedynka" przy zsz nr 1 byl kiedys taki komis z uzywanymi grami, mozna bylo tez sprzedac swoje. niestety nie orientuje sie czy takie cos jeszcze funkcjonuje i czy akurat to PS 1 sa gry.

Re: Gry na PlayStation

: 24 cze 2011, 22:29
autor: Wand3r
tak funkcjonuje, jednak strasznie tam ubogo, a gier na PS1 nie ma już wcale

Re: Gry na PlayStation

: 25 cze 2011, 13:15
autor: Gerrard
Swojego czasu miałem dużo gier na PlayStation, wszytko pożyczyłem nawet konsole, nie mam nic i nawet nie wiem komu.
Pamiętam że wtedy stynka była w handlowcu i miała bardzo duży wybór, praktycznie każdą grę tylko czasami trzeba było dłużej poczekać jak nie mieli gry na stanie. Mój kumpel później zaopatrzał ich w gry, miał też dużo oryginałów, teraz wyjechał do Anglii kontakt mi się z nim urwał.
Mam sentyment do tej konsoli, stare dobre czasy.

Re: Gry na PlayStation

: 25 cze 2011, 14:48
autor: przeklinak
jak chcesz to mogę dac Ci namiar na stronę gdzie za darmo pościągasz sobie gry na psx bez żadnych opłat itp jedyne co trzeba zrobic to zarejstrowac się tam

Re: Gry na PlayStation

: 25 cze 2011, 22:05
autor: Zdzichu
Powiedz jakie gry Cie interesują mam kilkanaście tytułów na PS1 "szaraka " ;)

Re: Gry na PlayStation

: 26 cze 2011, 3:21
autor: Gerrard
Wand3r pisze: też pamiętam jak Stynka była w handlowcu, prowadzili jednocześnie z komisem gier kafejkę. Raz tylko skorzystałem z kafejki, by pograć w popularne wtedy GTA III.
Za moich czasów to mieli tylko kafejkę z konsolami i można było sobie pograć, później przeszli na pc. W handlowcu mieli najlepszy okres, do czasu aż każdy już miał pc i Internet.

Re: Gry na PlayStation

: 26 cze 2011, 12:11
autor: Wand3r
Nawet nie wiedziałem, że takie coś było :) Odkąd się dowiedziałem o Stynce to posiadali już PC i kafejkę.

@Zdzichu, jeśli będziesz miał chwilę czasu, to wypisz co posiadasz, być może jeśli nie ja to inni odwiedzający ten temat zainteresowani będą Twoimi grami.
Ja miałbym problem z wypisaniem gier, które mnie interesują, bo szukam po prostu tych gier, w które grałem właśnie w dzieciństwie, tak dla przywrócenia wspomnień ^^
Średnio kupię sobie jedną lub dwie takie gry na allegro miesięcznie, ale koszt przesyłki równa się często kosztowi samej gry. Jeśli ktoś sprzedawałby w okolicach Ostrołęki to już poczty bym nie fatygował.
Mogę tak dla przykładu wypisać, że chciałbym wejść w posiadanie "Medal of Honor", "Xena-Warrior Princess", "Duke Nukem-Time to Kill", "Quake2", "Resident Evil 2", "Goofy's Fun House", "Fatal Fury (US)"