Dobry fryzjer męski

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
garfild414
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2011, 18:53

Dobry fryzjer męski

Post autor: garfild414 »

Witam!

Poszukuję w Ostrołęce dobrego męskiego fryzjera. Najlepiej kogoś doświadczonego. Kogoś kto doradzi mi w wyborze fryzury a nie "Co pan każe to my zrobimy". Noszę długie włosy i chciałbym na wakacje je skrócić, jednak motyw "na jeżyka" mnie nie satysfakcjonuje. Chciałbym coś łatwego do utrzymania, o średniej długości. Nie koniecznie musi być to ktoś z Ostrołęki ale żeby dojazd nie zajmował mi całego dnia.

Jeśli moglibyście polecić mi kogoś takiego byłbym bardzo wdzięczny. Cena nie gra specjalnie roli, liczy się jakość. Mam nadzieję że pomożecie mi.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Dobry fryzjer męski

Post autor: trampella »

Witam na ul.Kilińskiego jest nowo otwarty zakład fryzjerski dla Panów.Często widzę wychodzących usatysfakcjonowanych klientów tego zakładu.Może tam wejdz ,usiądż i sobie popatrz na pracę młodego personelu?Zaznaczam,że mieszkam po drugiej stronie ulicy i z tym fryzjerem nie mam nic wspólnego- ot takie moje obserwacje i tyle.Pozdrawiam.
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: Dobry fryzjer męski

Post autor: dzinda90 »

Krzysztof, pracował kiedyś nad zielonym marketem na centrum, miał swój salon ONLY FOR MEN teraz strzyże na dojazd do klienta 606-880-793.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry fryzjer męski

Post autor: Qrzysio »

U Ewy przy Cymesie, bardzo dużo osób tam chodzi.
Awatar użytkownika
garfild414
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2011, 18:53

Re: Dobry fryzjer męski

Post autor: garfild414 »

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to niech pisze.
Nie ukrywam że wolałbym kontakt do kogoś sprawdzonego.
Kogoś kto na pewno poradzi sobie z długimi włosami gdyż większość mężczyzn nosi teraz raczej krótkie fryzury.
ODPOWIEDZ