Gdzie kupię tytoń do shishy?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
paolo178
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Gdzie kupię tytoń do shishy?

Post autor: paolo178 »

Zna ktoś może jakiś sklep w Ostrołęce gdzie będę mógł kupić tytoń do shishy (melase)?
Z góry dziękuje .
gerberus99
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2011, 1:17

Re: Gdzie kupię tytoń do shishy?

Post autor: gerberus99 »

W Świecie prezentów w Handlowcu, ale to nie jest chyba tytoń tylko melasa beztytoniowa, lecz nie jestem pewien. Jak chcesz coś dobrego to poczytaj recenzji na shisha forum i lepiej pozbierać na coś lepszego, bo tutaj nie wiadomo do końca co to jest.

Pozdrawiam ;D
Dzi@dek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2006, 11:56

Re: Gdzie kupię tytoń do shishy?

Post autor: Dzi@dek »

Witam
Moim zdaniem nie musisz od razu kupować drogiej melasy przede wszystkim może Ci nie zasmakować (niektórzy z moi kolegów nie mogli korzystać z shishy z różnymi tytoniami ,po prostu nie mogli palić ,mieli bóle głowy , wymioty ) a pieniądze pójdą w błoto . A wracając do tematu to w Handlowcu w skateshopie widziałem ostatnio .
Ps. W poniedziałek z rana będę przez kilka godzin w Ostrołęce i posiadam resztówki tytoni które mi zostaływięc mogę komuś oddać na spróbowanie .
Pozdro
gerberus99
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2011, 1:17

Re: Gdzie kupię tytoń do shishy?

Post autor: gerberus99 »

Ja kupiłem na wypróbowanie Nakhle i miałem właśnie tak jak twoi koledzy, obeszło się bez wymiotów, ale głowa bolała niestety to Nakhla jej nie da się palić długo. Lepsze już jest Serbetlii i nie jest aż takie drogie wiadomo to nie Fantasia czy Starbuzz, ale za swoją cene warto kupic nie ma po niej efektów ubocznych, ale to może też kwestia przyzywczajenia do palenia shishy ;D

Pozdrawiam użytkowników Fajki Wodnej w Ostrołęce ;D
paolo178
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Gdzie kupię tytoń do shishy?

Post autor: paolo178 »

Dzi@dek pisze:Witam
Moim zdaniem nie musisz od razu kupować drogiej melasy przede wszystkim może Ci nie zasmakować (niektórzy z moi kolegów nie mogli korzystać z shishy z różnymi tytoniami ,po prostu nie mogli palić ,mieli bóle głowy , wymioty ) a pieniądze pójdą w błoto .
Pozdro
Wiem , ale trzeba od czegoś zacząć . Dodam , że jeszcze nie paliłem shishy , ale posiadam . W najbliższym czasie odwiedzę każdy z wymienionych sklepów :) .
Dziękuje wszystkim za pomoc .
Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Bercik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:01
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Gdzie kupię tytoń do shishy?

Post autor: Bercik »

Odnawiam temat. Gdzie w O-ce dostanę tytoń do shishy ? W sahara kebab już nie mają... ;( :!:
no fear
ODPOWIEDZ