Szlifierka kątowa

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Szlifierka kątowa

Post autor: major »

Witam forumowiczów

Potrzebuje kupić szlifierkę kątową. Niedużą 115mm lub 125mm o mocy ok 1000W. Na allegro jest troche tego, ale nie chce mi się czekać i zreszto płacić za przesyłkę. Kiedyś na małym ryneczku było stoisko z elektronarzędziami ale chyba je gdzies przenieśli. Wiem że na dużym rynku mają takie stoisko ale otwarte będzie dopiero w niedziele. Czy ktoś z was wie gdzie przeniesiono te stoisko z małego rynku?
Cena poniżej 100zł. Szlifierka potrzebna mi do drobnych prac domowych więc nie chce inwestować większej kasy
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Szlifierka kątowa

Post autor: fermik1987 »

Jeśli jest Pan zainteresowany Elektronarzędziami w dobrej cenie ,zapraszamy do nas

FIRMA ELEKTRO

TEL. 500 657 257
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Szlifierka kątowa

Post autor: major »

fermik posiadacie jakiś adres?

Poza tym w jakiej cenie macie szlifierki kątowe?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Szlifierka kątowa

Post autor: elfik »

Jak potrzebna Ci do prac domowych, to my kiedyś kupiliśmy w Leclercu szlifierkę, kosztowała chyba 49 lub 59zł, 2 lata gwarancji. Tylko jedno "ale" - nie ma regulacji obrotów :)
Do prac domowych sprawuje się nieźle :)
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Szlifierka kątowa

Post autor: major »

elfik tydzien temu była w leclerku za niecałe 40zł... niestety przespałem sprawe i już nie ma:/ a co do regulacji to na pewno by sie przydała ale nawet w tańszych modelach stila, boscha czy makity nie ma regulacji. Więc obyłbym się bez tego
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Szlifierka kątowa

Post autor: fermik1987 »

Tak ,zapraszamy nasz e mail: fhuelectro@wp.pl oraz na allegro nasze konto: fhuelectro , posiadamy ceny hurtowe ,gwarancja fv.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firm EINHELL ,FERM, VANDER, REBIR,MAGNUM,BLACK&DECKER
Mistu
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 10 maja 2010, 22:13

Re: Szlifierka kątowa

Post autor: Mistu »

Kolego daj sobie spokój ze szlifierkami za 50, 100zł bo nie nadaję się to do niczego, dobre na krótką chwilę. Regulacja obrotów na tą chwilę w cenie przystępnej jest w Celmie, ok 400zł, dobry jedyny polski produkt, dołoż troszke i za chyba 250zł masz Makitę w Składnicy gazów na Westerplatte. Sam kupiłem i jestem zadowolony. Wierz mi, że pseudo szlifierki za 40zł( dołóż sklep, ktory musi zarobić, transport do Polski, marża Chińczyka) to sam sobie odpowiedz jaki jest koszt wyprodukowania tego chłamu. Jeśli dbasz o swoje bezpieczeństwo radzę zastanów się, nie kupuj sprzętu obojetnie jaki to jest od pośredników z Chin( jak wyżej) kolega wynienił.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Szlifierka kątowa

Post autor: major »

mistu szlifierka była mi potrzebna do zlikwidowania lamperi w lazience i pocięcia płytek... Nie bede kupował narzędzia za 400zł w celu wykonania drobnych prac remontowych. W zasadzie tak szlifierka jak mi wytrzyma 2-3 miesiące to będzie git. Kupiłem vandera i całą łazienke załatwiłem w zasadzie w 4 godziny.
ODPOWIEDZ